Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dumpvalve ve Blow-off farkı (Basit bir anlatım ile)

ZGR

Kayıtlı Üye
aydınlatıcı olmuş teşekkürler :)

Turhal

Kayıtlı Üye
güzel paylaşım olmuş teşekkürler...:eek:key:

ben birde manifold"tan son susturucuya kadar
egzoz sistemi ile ilgili açılayıcı bir makale istiyorum mümkünse...

Breathe_

Kayıtlı Üye
paylaşım güzel teşekkürler. "Çuf Çuf " diye tabir edilen sesin neden kaynaklandığını da öğrenmiş olduk :)

FR10

Kayıtlı Üye
Teşekkürler bilgi için. Aracımda dump valve var blow off takmayı düşünüyordum fakat yazından sonra vazgeçtim gibi egzoz sistemi de olduğu için zaten yeterince yakıt fazla blow da arttıracaksa hiç gerek yok :)

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Güzel bir anlatım olmuş kardeşi... ağzına sağlık... Ben de bir ara kafaya takmıştım bu blowoff u... bir iki araştırmadan sonra vazgeçtim... Tekrar teşekkürler...

cemseaşkt

Forumdan Uzaklaştırıldı
Kayıtlı Üye
kısa bir videom var izlemek istersen yükliyim . ? biraz yüklü bir arac :) ww jetta 1,8 T

kısa bir videom var izlemek istersen yükliyim . ? biraz yüklü bir arac :)video sondaki kadının kafayı yediler heralde demesi herşeyi bitirdiği andır :D ww jetta 1,8 T

Üst Alt