Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dsg yazılım

hasan kurt

Kayıtlı Üye
Aranızda dsg yazılım yaptıran sorun gibi vs karşılaşan oldumu + ve - yönlerini bilen

Konu hakkında bilgim olmamakla beraber kendi fikrim şudurki bu tür yazılımların motorun ömründen yiyeceğini düşünmekteyim.
Performansı var yakıt tasarrufu var bi sürü yazılım var ama sağlıklı olmadığı kanaatindeyim zaten garanti sonlanır

Aranızda dsg yazılım yaptıran sorun gibi vs karşılaşan oldumu + ve - yönlerini bilen

Çok gördüm kullanan çok yükleme yapılmaz ise hiç sıkıntı olmuyor
Ben hep manuel kullandım ve tercihim hep Manuel’den yanadır 80bin km yazılımlı araç kullandım hiç sorun yaşamadım
Sıfır aracıma da yaptırdım onda 40bin km oldu sıkıntı yaşamadım
Şuan büyük turbo ve yeni yazılım ile değişim yapma evresindeyim

Ara hızlanma anlik yuklenme ve hizli vites gecisi hizli vites dususu ile kompresör freni gibi durumlar olumsuz yonde etkilemekte onun disinda bi olumsuzluk olacagini dusunmuyorum

Geri
Üst Alt