Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dsg şanzıman sorunu

Tramere bu tutarlar yansımaz.
Bu avek oto denen tamirciye ne zaman gitsem mağdur oluyorum, Allah kimseyi avek tamircisine bulaştırmasın...

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Amin ne umutlarla gitmiştim oraya şimdi 5.042₺ ödemezsem yürür vaziyette hafif titremeden dolayı verdiğim aradımı çekiciyle alacakmışım Allaha havale ettim ama dünyavi olarakta haklarımı sonuna kadar arayacağım önünde geçtiğim güne lanet olsun

Tekrar Merhaba, maalesef sorunlarım bitmek bilmiyor nerden girdim bu dsg işine bilmiyorum. Avek otoda 13 gün boyunca kalan aracımın kavraması ve volanı değişti 5.000₺ para ödedim fakat titremeler eskisinden daha fazla olmaya başladı daha önce olmayan vites değişikliğinde kararsızlıklar meydana gelmeye başladı kafayı yicem aracı 2 gün önce aldım bu nasıl servis nasıl bir sistem anlamadın gitti. Bu parçalar değiştikten sonra titreme yapması normal mi sizce

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tekrar Merhaba, maalesef sorunlarım bitmek bilmiyor nerden girdim bu dsg işine bilmiyorum. Avek otoda 13 gün boyunca kalan aracımın kavraması ve volanı değişti 5.000₺ para ödedim fakat titremeler eskisinden daha fazla olmaya başladı daha önce olmayan vites değişikliğinde kararsızlıklar meydana gelmeye başladı kafayı yicem aracı 2 gün önce aldım bu nasıl servis nasıl bir sistem anlamadın gitti. Bu parçalar değiştikten sonra titreme yapması normal mi sizce

Cocu servis kavrama değişiminden sonra yol adaptasyon nu yapmiyor. Çünkü biraz zahmetli bir iş boş bir yolda ortalama 50 km yol yapilmasi lazım ve zaman alan bir işlem.. öncelikle aracınıza bu işlemin yapılması lazım. Sonrasında büyük ihtimal hiç bir sorun kalmaz.

Cocu servis kavrama değişiminden sonra yol adaptasyon nu yapmiyor. Çünkü biraz zahmetli bir iş boş bir yolda ortalama 50 km yol yapilmasi lazım ve zaman alan bir işlem.. öncelikle aracınıza bu işlemin yapılması lazım. Sonrasında büyük ihtimal hiç bir sorun kalmaz.

Maraz abim teşekkür ederim dediğini dikkate alıcam

Geri
Üst Alt