Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Dsg şanzıman sorunu

Bendeburadayım

Kayıtlı Üye
İsim
Muhsin KOCA
Nereden
İstanbul
Araç
İbiza 1.2 TSI Style
Gözükmez.Tramarde kaza yapan aracların masrafı gözükür.Geçmişolsun.

atecateam

Anadolu Bölge Sorumlusu
V.İ.P Üye
İsim
Mustafa Ömür ORHAN
Nereden
İstanbul
Araç
Ateca 1.4 TSI Xcellence
Plaka
34 YH 738

Asder

Kayıtlı Üye
İsim
Arif avcı
Nereden
İstanbul
Araç
İbiza 1.4 Reference
Tramere bu tutarlar yansımaz.
Bu avek oto denen tamirciye ne zaman gitsem mağdur oluyorum, Allah kimseyi avek tamircisine bulaştırmasın...

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Amin ne umutlarla gitmiştim oraya şimdi 5.042₺ ödemezsem yürür vaziyette hafif titremeden dolayı verdiğim aradımı çekiciyle alacakmışım Allaha havale ettim ama dünyavi olarakta haklarımı sonuna kadar arayacağım önünde geçtiğim güne lanet olsun

Asder

Kayıtlı Üye
İsim
Arif avcı
Nereden
İstanbul
Araç
İbiza 1.4 Reference

Asder

Kayıtlı Üye
İsim
Arif avcı
Nereden
İstanbul
Araç
İbiza 1.4 Reference
Tekrar Merhaba, maalesef sorunlarım bitmek bilmiyor nerden girdim bu dsg işine bilmiyorum. Avek otoda 13 gün boyunca kalan aracımın kavraması ve volanı değişti 5.000₺ para ödedim fakat titremeler eskisinden daha fazla olmaya başladı daha önce olmayan vites değişikliğinde kararsızlıklar meydana gelmeye başladı kafayı yicem aracı 2 gün önce aldım bu nasıl servis nasıl bir sistem anlamadın gitti. Bu parçalar değiştikten sonra titreme yapması normal mi sizce

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

MARAZ37

TEKNİK MODERATÖR
İsim
Bayram maraz
Nereden
İstanbul
Araç
Toledo 1.6 Magnus
Plaka
39 lp 043
Tekrar Merhaba, maalesef sorunlarım bitmek bilmiyor nerden girdim bu dsg işine bilmiyorum. Avek otoda 13 gün boyunca kalan aracımın kavraması ve volanı değişti 5.000₺ para ödedim fakat titremeler eskisinden daha fazla olmaya başladı daha önce olmayan vites değişikliğinde kararsızlıklar meydana gelmeye başladı kafayı yicem aracı 2 gün önce aldım bu nasıl servis nasıl bir sistem anlamadın gitti. Bu parçalar değiştikten sonra titreme yapması normal mi sizce

Cocu servis kavrama değişiminden sonra yol adaptasyon nu yapmiyor. Çünkü biraz zahmetli bir iş boş bir yolda ortalama 50 km yol yapilmasi lazım ve zaman alan bir işlem.. öncelikle aracınıza bu işlemin yapılması lazım. Sonrasında büyük ihtimal hiç bir sorun kalmaz.

Asder

Kayıtlı Üye
İsim
Arif avcı
Nereden
İstanbul
Araç
İbiza 1.4 Reference
Cocu servis kavrama değişiminden sonra yol adaptasyon nu yapmiyor. Çünkü biraz zahmetli bir iş boş bir yolda ortalama 50 km yol yapilmasi lazım ve zaman alan bir işlem.. öncelikle aracınıza bu işlemin yapılması lazım. Sonrasında büyük ihtimal hiç bir sorun kalmaz.

Maraz abim teşekkür ederim dediğini dikkate alıcam

Üst Alt