Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dsg Şanzıman Yağı Değişimi

Niyazi92

Kayıtlı Üye
merhaba hangi marka yağ ve kaç litre kullanmalıyım sanzuman yağını değiştirmek istiyorum tüm gerekenleri yazar misiniz teşekkür ederim

DSG Yağ değişimi normalde 60.000 km'de yapılır. Ortalama 1 lt yağ konulur. İstanbul'un neresindesiniz?

merhabalar istanbulda nerdesiniz yönlendirebileceğimiz dsg yağ değişim yerleri mevut bir de vurultu geç geçiş ses vs var mı

merhabalar istanbulda nerdesiniz yönlendirebileceğimiz dsg yağ değişim yerleri mevut bir de vurultu geç geçiş ses vs var mı
Beylikdüzü.
ses falan yok soğukken ilk çalıştırmada bi vurma var bazen de Nadiren 7 ye geçerkenyüksek devirde geçiyor bende hem yenilensin diye hemde katkısı olur diye değiştirmek istiyorum hangi marka yağ ve filtresi falan ne karara mal olur Bilgi verir misiniz

Beylikdüzü.
ses falan yok soğukken ilk çalıştırmada bi vurma var bazen de Nadiren 7 ye geçerkenyüksek devirde geçiyor bende hem yenilensin diye hemde katkısı olur diye değiştirmek istiyorum hangi marka yağ ve filtresi falan ne karara mal olur Bilgi verir misiniz
Erinmezsen bu konuda prof olan arkadaşımız @MARAZ37 'a gitmeni tavsiye ederim.
MRZ GARAGE Adres : Yılanlı Ayazma Yolu Teknik Oto San. Sit. 9.Blok No:236 Topkapı / İSTANBUL. Cep 1: 0536 960 53 37. Cep 2: 0537 653 19 32

Geri
Üst Alt