Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DSG Şanzıman Hakkında Bilinmeyenler

Yeni bir konu açmamak adına buradan yazıyorum... DSG Leonumu almadan önce forumlardaki araştırmalarımda bahsedilen şıkırtı sesinin kaynağını buldum... Özellikle bozuk yollarda gelen bu sesi neyin yarattığını videodan öğrenebilirsiniz... Benim gibi korkarak DSG alan yada almak isteyipte bu tarz sıkıntılardan dolayı karasız kalan arkadaşlara yardımcı olur umarım...

bdfa6457b911434f2c3a1a3d09250103.jpg

Değerli Arkadaşlar devir saatinin 1.100 devirlere kadar düşmesi normal mi ? Motora bu şekilde zarar olur mu ?

Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Saygı ve selamlarımla

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhaba.
Yeni konu açmamak adına buraya yazıyorum.
Arona 2019 1.6 dizel xcellence kullanıcısıyım. Bayır çıkarken devir 3000e geliyor ama vites atmıyor ve motor bağırıyor. Bu normal bir durum değil gibi. Ne yapmam gerekiyor.

Merhaba.
Yeni konu açmamak adına buraya yazıyorum.
Arona 2019 1.6 dizel xcellence kullanıcısıyım. Bayır çıkarken devir 3000e geliyor ama vites atmıyor ve motor bağırıyor. Bu normal bir durum değil gibi. Ne yapmam gerekiyor.
Merhaba. Normal bir durum. Araç torka ihtiyaç duyuyor ve yokuşta yüksek devir çeviriyor.

Dsg çok sorunlu ve pahalı dedikleri için tereddüt ettim.inşallah sorun olmaz

Geri
Üst Alt