Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dolu hakkinda

billybacker

Kayıtlı Üye
Arkadaslar selam
Varmidir araci da dolu hasari olusan en son ki dolu yagisinda bende olustu sadece fikir almak icin bir sormak istedim
Pars oto 5K verdi seat dogus maslak 8K
Kaskodan yapilcagi icin sizce hangisinden yapilmali nasil ilerleyelim ?
Arac 1.0 115 ibiza Fr 32bin km

Merhaba,
Parasından ziyade iki firmanın da yaptıkları işleri bir inceleyin derim. Hangisi daha profesyonel ise ona yaptırmanız faydanıza olur.

Merhaba,
Parasından ziyade iki firmanın da yaptıkları işleri bir inceleyin derim. Hangisi daha profesyonel ise ona yaptırmanız faydanıza olur.
cevap için teşekkürler hocam işcilik kısmına bakıldıgında daha garanti olan pars oto gibi gözüküyor bugun yarın gidecegim onlara

Samsun'da aracımda oluşan göçük için seat samsun yetkili servisine gittiğimde oradakiler hiç uğraşmadı direk sanayide bir dükkana yönlendirdiler. Gittim konuştum bir yumruk kadar ve iki parmak kadar göçük çin 500TL fiyat çekti, arkadaşım ile irtibata geçince başka bir ustaya yönlendirdi beni. Oraya gittiğimde usta tek başına sakin bir dükkanda çalışıyordu, işini sırayla yapıyordu. İlk dükkan gibi karman çorman değildi. Ben ikinci ustayı seçtim hem de aynı işe 300 TL aldı sağolsun. Demem o ki çalışma ortamına göz atın, ustayla konuşun içinize sinmeyen insana iş yaptırıp da sinir olmayın

Samsun'da aracımda oluşan göçük için seat samsun yetkili servisine gittiğimde oradakiler hiç uğraşmadı direk sanayide bir dükkana yönlendirdiler. Gittim konuştum bir yumruk kadar ve iki parmak kadar göçük çin 500TL fiyat çekti, arkadaşım ile irtibata geçince başka bir ustaya yönlendirdi beni. Oraya gittiğimde usta tek başına sakin bir dükkanda çalışıyordu, işini sırayla yapıyordu. İlk dükkan gibi karman çorman değildi. Ben ikinci ustayı seçtim hem de aynı işe 300 TL aldı sağolsun. Demem o ki çalışma ortamına göz atın, ustayla konuşun içinize sinmeyen insana iş yaptırıp da sinir olmayın
Samsun ö..n servis konusunda sıkıntılı biyer tamirat konusunda iyi değiller anca parca değiştir başka bisey bildikleri yok

Geri
Üst Alt