Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dizel Ateca kullanıcıları

eneskaanb

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba tam bir dizel hastası olarak 1.6tdi 2017 model ibizamı satarak atecaya geçiş yaptım. aynı zamanda ailemin 1.6tdi cay motor polo ve ve b8 1.6tdi passata sahibiz ikisine kıyasla gerçekten atecanın 1 litreye yakın fazla yaktığını deneyimledim ağırlık büyük jant ve yerden yüksekliğine göre bunun normal olduğunu düşünüyorum. passatla 120-130 ortalama hızla 5.5-5.8 yakarken atecayla 6.5 larda yaktı. Bütün kullandığım arabalar manueldi ilk defa dsg araç aldım ve soğukta 1-3-5-7 viteslerine geçerken devir yükseliyor ve hemen normal devrine düşüyor, kavrama geç tutuyor gibi oluyor ve ısınınca normale dönüyor bu problem midir neye işarettir bilen varsa deneyimlerinizi bekliyorum. birde bugün araç sabit bir haldeyken gaza bastığımda son devire kadar çevirdi motor. vw de bindiğim bütün araçlarda devir 2300 ü geçmiyordu turboyu korumak için ibiza polo passat hepsinde bu özellik vardı

Geri
Üst Alt