Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

dizel araç egsozu

yaptırana sormak lazım valla Dızel arac nasıp olmadı deneyemedık daha ıskender dedıgı olan bırıdır ıscılıkte zaten kusursuzdur ama tuzludurda .....

yaptırana sormak lazım valla Dızel arac nasıp olmadı deneyemedık daha ıskender dedıgı olan bırıdır ıscılıkte zaten kusursuzdur ama tuzludurda .....

hepsını bılıyorumda bı fıkrını alım dedım cunku bugun butungun maslaktaydım hazır ufak bı muuhabbetım vardı bı arkımda ıyı tanıordu yanımdakı bı gıttık napılabılırdıye sordum bole dedı ne olur bılmm

VoodooRush ın leonunda sadece remusun dizeller için ürettiği son susturucu war öncesi direk düz boru ama çapını ölçmek lazım , onuda pazartesi ölçüp yazarız standardından farklımı diye ama ses hiç yok ;)

Geri
Üst Alt