Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dinamik viraj farı

mertcelik3576

Kayıtlı Üye
Aracım seat ateca makyajlı , aracımın far menüsünde dinamik viraj farı seçeneği var yani farlar direksiyon hareketine göre sağa sola dönebiliyor.Makyajsız passatlar,tigüanlarda arabayı çalıştırınca farlar selamlama yapıyordu aşağı yukarı sağa ve sola doğru.Makyajlı kasalarda Sadece aşağı yukarı selamlama yapıyor ama o özellik mevcut sadece selamlamada yapmıyor; atecada da ayni şekilde aşağı yukarı doğru selamlama yapıyor.Hepsinde farlar sağa sola dönüyor ama selamlamada kaldırmışlar.Acaba kodlamayla far selamlama yaparken sağa sola dönermi?Çünkü özellik var sadece selamlamada yapmıyor.

Farların sağa/sola döndüğünden emin misiniz? Seat'ın Full Led farlarında hiç duymadım. Dinamik viraj farı sis farlarını dönülen yöne yakması olabilir.

Seatların farlarında bulunan merceklerin viraja göre sağa ve sola dönme özelliği bulunmuyor. Menüde bahsedilen özellik dönülen taraftaki farın iç kısmında yanan viraj farı olabilir.

Farların sağa/sola döndüğünden emin misiniz? Seat'ın Full Led farlarında hiç duymadım. Dinamik viraj farı sis farlarını dönülen yöne yakması olabilir.

Eminim , onu kapatınca sis farları yine yanmaya devam ediyor internetten dinamik viraj farı ne diye araştırdım sağa sola dönme çıktı.

Seatların farlarında bulunan merceklerin viraja göre sağa ve sola dönme özelliği bulunmuyor. Menüde bahsedilen özellik dönülen taraftaki farın iç kısmında yanan viraj farı olabilir.
Benim araçta direksiyonu döndürünce sis farım yanıyor ama o özelliği kapatınca yine yanıyor sağa sola dönme özelliği aracımda mevcut olmasaydı menüsü olmazdı .

Benim araçta direksiyonu döndürünce sis farım yanıyor ama o özelliği kapatınca yine yanıyor sağa sola dönme özelliği aracımda mevcut olmasaydı menüsü olmazdı .
Söylediğim anlaşılmamış galiba. Sis farından bahsetmiyorum. O menüdeki özellik dönülen taraftaki farın iç kısmında yer alan viraj aydınlatmasına aittir diye düşünüyorum. Çünkü Seat farlarının mercekleri dönüşe duyarlı değil.

Söylediğim anlaşılmamış galiba. Sis farından bahsetmiyorum. O menüdeki özellik dönülen taraftaki farın iç kısmında yer alan viraj aydınlatmasına aittir diye düşünüyorum. Çünkü Seat farlarının mercekleri dönüşe duyarlı değil.

Atecanın iç farında viraj aydınlatması yok.Herhangi birşey yanmıyor farda sadece sis farı dönerken yanıyor.

Geri
Üst Alt