Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

debriyaj takılı kaldı

emregenc31

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar, dün aracımı çalıştırdığımda debriyaj basılı kaldı ilk defa bu sorunu yaşadım. Sonra elimle kaldırdım yoluma devam ettim 15-20 km sürdüm bi problem çıkmadı. Acaba neden yapmış olabilir bu büyük bir problem mi? Daha önce başına gelen oldu mu? Aracım seat leon 2013 manuel fr.

merhaba arkadaşlar, dün aracımı çalıştırdığımda debriyaj basılı kaldı ilk defa bu sorunu yaşadım. Sonra elimle kaldırdım yoluma devam ettim 15-20 km sürdüm bi problem çıkmadı. Acaba neden yapmış olabilir bu büyük bir problem mi? Daha önce başına gelen oldu mu? Aracım seat leon 2013 manuel fr.

Geçmiş olsun daha önce başıma gelmedi ama tahminen üstte yay var o takılı kalmış olabilir VD40 sıkın hareketli kısımlara sorun kalmaz

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

ilk defa duydum bu sorunu..aklıma bir anı geldi yıllar önce eniştenin binek renosu vardı arkada oturuyorum. enişte oğluna seslendi "şu gaz pedalına bir bakalım yağ sürelim iniyor ama geri gelmiyor" :))))
geçmiş olsun yine de baktırın kesin nolur nolmaz

teşekkür ederim acaba baskı balata mı bitti diyeceğim ama herhangi bir sorun yaşamadım servise de götürmek istemiyorum para almak için değiştirmek isterler diye.

teşekkür ederim acaba baskı balata mı bitti diyeceğim ama herhangi bir sorun yaşamadım servise de götürmek istemiyorum para almak için değiştirmek isterler diye.
o sanayide neler neler gördüm ben özel servise gitsen hiç yoktan sorun çıkartır yetkili servise gitsen bir ton para..bu yüzden, varsa iyi sevdiğin bir dostun bu konularda uzman önce ona danış..

Baskı balata olabilir. Aracı 4 yada5. vitese takın, el frenini çekin ve gaza yavaşça asılarak debriyajı kaldırın/ bırakın. Debriyajı kaldırdığınızda araç hala çalışıyorsa balata bitmiştir, stop ettiyse sağlamdır. Başka problem olabilir.

2008 1.6 stylance leonum da da olmuştu kardeş ilginç bir durum

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt