Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

D Sınıfı Araç Kralını Seçelim Mi ?

D Sınıfı Araç Kralını Seçelim Mi ?

• Kullanılan toplam oy
    201
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seat exeo d sınıfı degil Sonucta b7 a4 le aynı arac yani taban olarak leonla ve golfle aynı ve c segment sedan

passatla insignia arasında kalırdım.ama passatın 1.6 sını alcağım parayla gider turbo cosmo ful bi insignia alırdım.

benm sıralamam şu şekilde olur

vw passat
honda accord
skoda superB

her ne kadar gönlüm passat dese de bence bu sınıfın liderliği skodaya yakışır gerçekten dolu olan bi araç çok çok uygun bi fiyata gidiyo
ayrıca skoda kadar diz mesafesi sunabilecek bi araç bilmiyorum bu sınıfta ve çift açılan bagaj kapağıda 10 numara
skoda_bagaj.png

her ne kadar gönlüm passat dese de bence bu sınıfın liderliği skodaya yakışır gerçekten dolu olan bi araç çok çok uygun bi fiyata gidiyo
ayrıca skoda kadar diz mesafesi sunabilecek bi araç bilmiyorum bu sınıfta ve çift açılan bagaj kapağıda 10 numara
skoda_bagaj.png

Kesinlikle!

Opel insignia beğenen akadaşlar için aracın eski bir kullanıcısı olarak tavsiye etmiyorum.
Çok satılan 1.6T 180 BG modelinin kronik sorunları var.Fren diskleri ve balataları çok çabuk aşınıyor(2500 TL).debriyaj baskı balata(1650 TL) arabanın ağırlığına dayanmıyor,en önemlisi aç çok yakıt tüketiyor ve LPG takılınca egsoz subapları eriyor(3500 TL) Opel bu sorunları kullanıcı hatası olduğunu belirtiyor.ben de arabanın iç ve dış güzelliğine, gücüne kanarak hata yapmıştım.İnternette kullanıp hemen satışa çıkartan yüzlerce kullanıcı bulabilirsiniz.

Kısaca güzel,güçlü ama Çok masraflı, güven vermeyen bir araba.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt