Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra mı? 1.8T mi?

evet arkadaşlar kardeşler abiler... sarhoştum aydım... ben bu işten caydımmm... en iyisi biraz bekleyip orjinal cupra yada topsport almakkkkkkk... okkaaaaa....

evet arkadaşlar kardeşler abiler... sarhoştum aydım... ben bu işten caydımmm... en iyisi biraz bekleyip orjinal cupra yada topsport almakkkkkkk... okkaaaaa....

sahibindende 350tl ye gördüm sanırım fiber dökümdü ama başarılı duruyordu resimlerde onları da bi incele yan marşpiyeller de var satılık fiber arka tampon da var cupra olarak.....

yok boş tampon 950 - 1050 tl gibi... diğer parçalarla 1400-1450TL leri buluyor...

sag petek 60 kusur sol petek 60 kusur orta petek 100 kusur sag ve sol tane olarak satılıyor tanesı 200 kusur tl hella uretıyor merceklı ve sıs farında yukseklık ayarı var bırde cuprar tamponu aldıktan sonra on tampon demırı gerekıyor senın aracında kı ıle cuprar farklı dıye bılıyorum yukarıda saydıklarımı toplam 700 tl rahat cıkar gecer hatta bunun daha ışcılıgı tamponun kendısı yok

Geri
Üst Alt