Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra mı? 1.8T mi?

başlık dikkatimi çekti ...bugün ben cupramla okulun efsanevi kızı 1.8 T passatlıyla kapıştım çıkışta =) kız ölümüne gidio....

tamamen zevk işi, hangisi kesenize zevkinize daha uygunsa onu takmalısınız :)

fikir olması için bende aracımın resimlerini paylaşıyorum bende gercek bir cupra r isterim ama hem o kadar param yok olsada onu besleyecek durumum yok en güzeli böyle tüm parçalar orjinal seat parçası ve sonuc olarak 1.6 cupra r ım oldu :eek:key:

Erkan kardeş, tam hayalimdeki araç olmuş... çok güzel olmuş... emeğine sağlık... güle güle kazasız belasız kullan... jantlarını da cupra takabilirdin aslında ama böyle de güzel... neyse sadece sana yazıyormuş gibi oldu ama diğer arkadaşlar kusuruma bakmasın artık... dün Kayadibi Seat tan Serhat beyle konuştum... sağolsun büyük bir sabırla tüm sorularıma cevap verdi... parça fiyatlarını çıkarttı tek tek... sadece marspiyeler için fiyat veremedi o da cupra ile topsort un marspiyeleri aynı mı değil mi diye... araştırıp bugün haber verecek umarım... neyse sadece ön ve arka tampon topsport için ne kadar çıktı biliyormusunuz... tam 3145TL tabi bunun içinde kargo yada ambar parası yok... artı boya ve montaj işçiliği filan da yok... aslında çok büyük rakamlar değil belki zevk için ama yine de insanı düşündürüyor... bakalım ne olacak...
Aldığım fiyatları sizinlede paylaşayım...
Topsport- Arka tampon 950TL
Panjur 83TL
Alt Panjur 77TL
Sis Far Kapağı (2 adet) 40TL
Lip 83TL
Çeki Kapağı 5TL
Braketler (2 adet) 38TL
S logolu ön panjur 49TL
Sis Farları (2 adet) 480TL
Arka Tampon 1191TL
Çeki kapağı 15TL
Tampon Ekleri (Spoiler) (2 adet) 134TL
TOPLAM = 3145TL

İlgilenen arkadaşlara duyurulur... bu arada cupra jantı da topsport jantı da tane fiyatı 1100TL... ve bulmak çok zor....:rolleyes:

Erkan kardeş, tam hayalimdeki araç olmuş... çok güzel olmuş... emeğine sağlık... güle güle kazasız belasız kullan... jantlarını da cupra takabilirdin aslında ama böyle de güzel... neyse sadece sana yazıyormuş gibi oldu ama diğer arkadaşlar kusuruma bakmasın artık... dün Kayadibi Seat tan Serhat beyle konuştum... sağolsun büyük bir sabırla tüm sorularıma cevap verdi... parça fiyatlarını çıkarttı tek tek... sadece marspiyeler için fiyat veremedi o da cupra ile topsort un marspiyeleri aynı mı değil mi diye... araştırıp bugün haber verecek umarım... neyse sadece ön ve arka tampon topsport için ne kadar çıktı biliyormusunuz... tam 3145TL tabi bunun içinde kargo yada ambar parası yok... artı boya ve montaj işçiliği filan da yok... aslında çok büyük rakamlar değil belki zevk için ama yine de insanı düşündürüyor... bakalım ne olacak...
Panjur 83TL
Alt Panjur 77TL
Lip 83TL
Çeki Kapağı 5TL
Braketler (2 adet) 38TL
S logolu ön panjur 49TL
Arka Tampon 1191TL
Çeki kapağı 15TL
TOPLAM = 3145TL

İlgilenen arkadaşlara duyurulur... bu arada cupra jantı da topsport jantı da tane fiyatı 1100TL... ve bulmak çok zor....:rolleyes:

alper desene hazınenın ustunde gıdıyormusuz benım aracta 4 tane topsport jantı var 1100*4=4400 tl ulan bırde jantları cukura dusuruyorum yarın sokup muzeye kaldıracampuhahapuhahapuhaha

Panjur 83TL
Alt Panjur 77TL
Lip 83TL
Çeki Kapağı 5TL
Braketler (2 adet) 38TL
S logolu ön panjur 49TL
Arka Tampon 1191TL
Çeki kapağı 15TL
TOPLAM = 3145TL

Teşekkürler abi inşallah daha güzeli senin olur bende cupra jantı istiyorum ama sıfır alamayacağım için çıkma bir topsport buldum malesef ilerde oda olur inşallah.

cupra içinde yukarıdaki gibi fiyat aldıysan paylaşırmısın merak ettim açıkçası.

Geri
Üst Alt