Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra mı? 1.8T mi?

Evet arkadaşlar cupra diyen arkadaşlar çoğunlukta... aslında bence de cupra tabiki ama maliyet açısından bayağı bir fark var arada cupra ön tampona izmir de 1450TL fiyat verdiler... arka tampon marspiyeler ve boyası falanı total 3500TL yi geçecek gibi görünüyo... napsam yaaa... acayip kararsız kaldım... :rolleyes: ya hiç oynamayıp zamanı gelince satıcam orjinal bi cupra alıcam yada signoyla oynayıp cupra yada fr yapıcam... belki ben alana kadar onların fiyatları da biraz daha düşer... :)

Evet arkadaşlar cupra diyen arkadaşlar çoğunlukta... aslında bence de cupra tabiki ama maliyet açısından bayağı bir fark var arada cupra ön tampona izmir de 1450TL fiyat verdiler... arka tampon marspiyeler ve boyası falanı total 3500TL yi geçecek gibi görünüyo... napsam yaaa... acayip kararsız kaldım... :rolleyes: ya hiç oynamayıp zamanı gelince satıcam orjinal bi cupra alıcam yada signoyla oynayıp cupra yada fr yapıcam... belki ben alana kadar onların fiyatları da biraz daha düşer... :)

cupra on tampon ıcın verdıklerı fıyat sadece bos tampon fıyatı bunun cercevelerı 2001-2002 A6 sıs farları boyası işçiliği var bırde leona takabılmen ıcın on tampon demırın degısmeso lazım oda ıkı yıl once 135 ytl ıvır zıvır işçilik var tam fıyat ıste

cupra on tampon ıcın verdıklerı fıyat sadece bos tampon fıyatı bunun cercevelerı 2001-2002 A6 sıs farları boyası işçiliği var bırde leona takabılmen ıcın on tampon demırın degısmeso lazım oda ıkı yıl once 135 ytl ıvır zıvır işçilik var tam fıyat ıste

off ya iyice uçacak bu iş... en son seat kayadibi nden Serhat beyle görüşücem... ondan da bir fiyat alayım bakim... evdeki hesap çarşıya uyarsa yapıcam tersi olursa ben bu sevdadan vazgeçicem yekten...:eek:

arabayı sat cupra R yada topsport al bence daha ucuza gelir:)

arabayı sat cupra R yada topsport al bence daha ucuza gelir:)

katılıyorum Görkem kardeş, parçaları alacan boyatacan taktıracan hoşuna gitmeyecek bi daha sök tak offff.... dediğin gibi en temizi cupra almak hem görüntü orjinal olacak hemde performans artacak... beklemede kalıyorum...

eğer imkan varsa tamponunu alana kadar aracın kendisini almak daha mantıklı :eek:key::eek:key:

butce nedır ? aralarında daglar gıbı fark far 1lıra gıbı :) topsport ucuz cupra-r pahalı cupra-r hersey dahıl 2350 ıle 2500 arası bırseye gelıyor boya ıscılık parca dahıl ... fr ıse 1500falan gelıyor

fikir olması için bende aracımın resimlerini paylaşıyorum bende gercek bir cupra r isterim ama hem o kadar param yok olsada onu besleyecek durumum yok en güzeli böyle tüm parçalar orjinal seat parçası ve sonuc olarak 1.6 cupra r ım oldu :eek:key:

Geri
Üst Alt