Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam siyirici

Serkan4207

Kayıtlı Üye
Merhabalar
2000 model seat toledo Stella modeli için ön sağ sol cam siyirici arıyorum. Nereden temin edebilirim. Birkaç çıkmaciya sordum zor dediler. Yardımcı olabilecek bi arkadaş arıyorum. Elimde bir tane mevcut fotoğrafını ekledim. Şimdiden teşekkür ederim. IMG-20200420-WA0010.jpgIMG-20200420-WA0016.jpgIMG-20200420-WA0012.jpg

Valla ustadim bu parca en zor bulunacak parçalardan biridir muhtemelen. Degisecek olan ön sağ iç cam fitili galiba? Yine cikmacilari denemekte fayda var. Mumkunse uzerinde parca kodu varsa onunla bulman cok daha kolay olur ustadim. Varsa birde o sekilde denemeni oneririm.

Valla ustadim bu parca en zor bulunacak parçalardan biridir muhtemelen. Degisecek olan ön sağ iç cam fitili galiba? Yine cikmacilari denemekte fayda var. Mumkunse uzerinde parca kodu varsa onunla bulman cok daha kolay olur ustadim. Varsa birde o sekilde denemeni oneririm.
Aynen öyle hocam uyum sağlayan araçlarda yok farklı şehirlerden bulabilirim inşallah. Beyefendiler cam filmi çekerken çıkarmışlar takmamislar. Bende farketmedim. İlginiz için çok teşekkür ettim

merhabalar oto2000 ve aloparça ile şasi numarası ile kontrol sağladınız mı olması lazım onlarda

Geri
Üst Alt