Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam filmi

Yaptırmadan önce size uygun olanı denemenizde fayda var orjinale en yakını 2 numara olandır birde yeşil gibi tonlarında olanlar iyi oluyor
Arka tarafta sürekli yolculuk yapan kişi oluyorsa 3 numara öneririm ben 2 yaptırdım gündüzleri biraz sıkıntılı olabiliyor

Arka camları karartma dedikleri olay cam filmi çektirmekmidir. Arka camlar karartılmış diye ilanlar var

Arka camları karartma dedikleri olay cam filmi çektirmekmidir. Arka camlar karartılmış diye ilanlar var

Orijinalden karartilmis cam olabilir ustadim. Yada sonradan lazerle cam karartma yapan yerler var diye biliyorum. Lazerle karartilmis camlar film gibi deforme olmuyor. Orijinalden karartma olan camlarda ise zaten uzerlerinde "v" sembolu olur ve polis ceza yazmaz (artik cezai durumu yok sayilir ama eskiden oyleydi) muayenede sorun olmaz. Camin kendi rengi o sekildedir ve deforme olacak bir seyi yoktur. Bir diger avantajida gorusu cam filmleri gibi engellemez.

Bendeki arka camlar fabrikasyon karartmali hafif yesilimsi bir yapısı var bariz farki fotodan gorebilirsin ustadim..

Arka cam, arka yan camlar ve arka kelebek camlar...

Screenshot_2020-05-19-21-23-02-982.jpeg

Orijinalden karartilmis cam olabilir ustadim. Yada sonradan lazerle cam karartma yapan yerler var diye biliyorum. Lazerle karartilmis camlar film gibi deforme olmuyor. Orijinalden karartma olan camlarda ise zaten uzerlerinde "v" sembolu olur ve polis ceza yazmaz (artik cezai durumu yok sayilir ama eskiden oyleydi) muayenede sorun olmaz. Camin kendi rengi o sekildedir ve deforme olacak bir seyi yoktur. Bir diger avantajida gorusu cam filmleri gibi engellemez.

Bendeki arka camlar fabrikasyon karartmali hafif yesilimsi bir yapısı var bariz farki fotodan gorebilirsin ustadim..

Arka cam, arka yan camlar ve arka kelebek camlar...

Ekli dosyayı görüntüle 21241
Peki sizce film çektirmekmi yoksa karartma yaptırmakmı sağlıklı olur. Çok yapmacık olsun istemiyorum ve filmde bagaj csmındaki ısı rezistansı gibi şeylere zarar verilir diye korkuyorum.

Valla ustadim lazer karartma yaptiran kimseyi tanimiyorum. Yani iyi yada kotu olur diyemiyorum o yuzden. Ayrica karartma icin camlarin sokulerek islem yapilmasi gerekiyor maalesef. O yuzden de acikcasi aracin camini sokturmezdim herhalde :/

Aracin cok guzel Allah kaza bela vermesin insallah. bence suan uygun ve basit cozum kaliteli bir cam filmi yaptirmak. Kaliteli cam filmleride yillarca sorunsuz ve solmadan ve cizilmeden kullanilabilir.

Arka rezistans bozulma isine gelince eger yapilan film yenilenecekse eskisi cikarken oraya fena halde yapismis oluyor ve cikarirken resiztans filmine zarar verebiliyor. Kaliteli is cikaran yerlerde bunun sokme garantisini de veriyorlar diye biliyorum. Yine yaptiranlardan danismak lazim ;)

Cam filminde ise arkalara 3 ön kapi camlarina 2 numara yaptiran arkadaslar var. Hem goruntuyu cok engellemiyor hemde gorunumu guzel oluyor. Cok koyu filmler disariyi gormede sorun olusturabiliyor. 1 numara film ise varla yok arasi yani cekilmese de fark zor anlasilir o derece :) o yuzden onlere 2 arkalara 3 yaptirmak mantıklı gibi geliyor bana..

Llumara gittim bugün yarın film taktıracağım.çocuğa gece görüşü engellermi diyince hemen 1 numara önerdi 5 cama birden.2 numara o kadar karartıyormu ki gece görüşünü anlamadım gitti. Yarın yaptırcam ama hala karar veremedim birisi yardım etse. İstediğim gece zorlamayacak ve maynı zamanda gündüz güneş ışığını ve ısısını engellemek.

Llumara gittim bugün yarın film taktıracağım.çocuğa gece görüşü engellermi diyince hemen 1 numara önerdi 5 cama birden.2 numara o kadar karartıyormu ki gece görüşünü anlamadım gitti. Yarın yaptırcam ama hala karar veremedim birisi yardım etse. İstediğim gece zorlamayacak ve maynı zamanda gündüz güneş ışığını ve ısısını engellemek.

5 cama birden cam filmi 2 numaraya kadar serbest ve gece görüşünü engellemesinde bir problem yok. Ancak size önerim şu; arka 2 camda karartma olduğu için 1 numara çektirmeniz.

Eğer ki tümden 1 numara çektirirseniz yine ısıyı ve ışığı engellersiniz belki memnun kalmayabilirsiniz.Ben 2 numaralı 3m markalı cam filmi kullanıyorum, memnunum ancak ilk başta insan garipsiyor ancak sonrasında alışıyor. Öyle zifiri karanlık olmuyor. 3 numara ve sonrası için içerisi zindan oluyor.

Olmadı adamın elinde illa örnekleri vardır, yaptırmadan önce görsel örneklerine bakabilirsin veyahut internetten araştırabilirsiniz.

Yine de en son karar sizin. Güzel günlerde kullanın. Hayırlı olsun.

Geri
Üst Alt