Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam Buğu Sorunu Ibiza 1.0 EcoTSI

Haliyi kaldirinca gorunme ihtimali var. İbizalarda yanlara dogru mu arkaya dogru mu bilmiyorum maalesef :/

teşekkür ederim hocam, bi bakınayım oralara

Simdi eski kasalara baktim leonda da toledoda da ibizada da havalandirma ortada arkaya dogru. Yani stepnenin tampom tarafina bez musamba vs sıkıştırıyorsanız havalandirmayi engeller ve buguya sebep olur. Tecrubeyle sabittir :)

Simdi eski kasalara baktim leonda da toledoda da ibizada da havalandirma ortada arkaya dogru. Yani stepnenin tampom tarafina bez musamba vs sıkıştırıyorsanız havalandirmayi engeller ve buguya sebep olur. Tecrubeyle sabittir :)

Öyle bir bez yok ama bagaj halısı bagaj havuzu var bir kontrol edeyim :) siyah plastik kısımda sanırım değil mi

Yeri havuzun altinda stepnenin tampon kismina denk geliyor. Orada malzeme yoksa kolayina tikanacak bir yer degil..

Geri
Üst Alt