Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Caddy vs C-max

Hangi fiyata hangi araç? Alternatif?

• Kullanılan toplam oy
    24
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gani

Kayıtlı Üye
Yakın bi abim bu iki araç arasında kaldı.

Caddy:

1.6 TDI 105 HP Comfortline
42.000'e metalik boya dahil fiyat
0-100 12,9 sn

C-Max
1.6 TDCI 115 HP Titanium
53.500'e metalik boya dahil fiyat
0-100 11,3 sn

Donanım olarak bu halleriyle birbirlerine çok yakınlar, hatta nerdeyse birebir aynı gibi. Ford daha güçlü ve fabrika verilerine göre biraz daha ekonomik gibi duruyor. Bluetooth ve 16 inch gibi artıları var. Caddy'de de ASR ve EBC fazlalığı var. Ford'daki 109 HP'lik motorun torku 240'tan 270'e çıkmış ve beygir de 115 olmuş. Performans çok öncelik değil, bu tarz araç tercih sebebi bagaja bisiklet vs atıyor olması, uzun yollar yapıyor olması, vs.

Bir tane Transit connect eskitti Ford'dan çok memnun Caddy'lere bakarken birisi C-max için zehiri vermiş arada kaldı.

Sizin yorumlarınız?? C-max kullanıyor olmak için aradaki fiyat farkına değer mi?

C-max mantıklı duruyor ama bence ikiside ayrı araçlar C-max başarılı bir araç ama o parayı verip binmek te düşündürücü kıyaslama sadece araba ise fiyatı es geçersek C-max derim ama caddy de uzun yolda keyifli bir araçtır fonksiyonel olarak düşünürsek birde şu yönü var C-max daha araba tarzı bir araç caddy ticariye kaçıyo bu konuda arkalarda makaslı sanırım haliyle c-max daha konforlu olacaktır...

Sadece 2 kişiler arka koltuklarda oturulmuyor bile. Hatta koltuğu söküp motosiklet bile koyabilir :) Enteresan olan caddy'nin c-max donanımını yakalayabiliyor olması. Transit connect'i satıp üstüne 32-33 koyup c-maxi almaktansa trnsiti hiç satmayıp bi araba daha alınabilir aslında küçük sınıf o paraya. Siz olsanız??

Sadece 2 kişiler arka koltuklarda oturulmuyor bile. Hatta koltuğu söküp motosiklet bile koyabilir :) Enteresan olan caddy'nin c-max donanımını yakalayabiliyor olması. Transit connect'i satıp üstüne 32-33 koyup c-maxi almaktansa trnsiti hiç satmayıp bi araba daha alınabilir aslında küçük sınıf o paraya. Siz olsanız??

connect yeni ve kmsi iyi durumdaysa düşünülebilir bencede....

biri ticari olduğu için ger yıl muayne edilmesi gerekiyor ama ne olursa olsun volkswagen guçlu dinamik kaliteli. diğeride binek oto muayne derdi yok. he eğer böyle bir ikilem arasında kaldıysa ve dediğiniz gibi bisikletti ıvır zıvır dı varsa altea xli tavsiye ederim. şahsen bizzat aracımıda inceleyebilr. kullanır bakar. cmaxten daha uzun ve konforlu bir araç şiddetle tavsiye ederim.

biri ticari olduğu için ger yıl muayne edilmesi gerekiyor ama ne olursa olsun volkswagen guçlu dinamik kaliteli. diğeride binek oto muayne derdi yok. he eğer böyle bir ikilem arasında kaldıysa ve dediğiniz gibi bisikletti ıvır zıvır dı varsa altea xli tavsiye ederim. şahsen bizzat aracımıda inceleyebilr. kullanır bakar. cmaxten daha uzun ve konforlu bir araç şiddetle tavsiye ederim.

kardeşim benim yerime yazmış ve doğru ben oldukça memnunum. pazartesi gunu köpeğimin kafesinin içine halı yapmak için palete ihtiyacım vardı ve arka koltukları yatırdığım zaman 4 tane 100x120 paleti 2 şerli sıra halinde rahat rahat aldı ve arka taraftan 50cm paletler dışarda kaldı. isterseniz aracımı inceleyebilirler.

seat alte xl cmaxten oldukça konforlu ve sessiz bi araba tavsiye ederim.

Az öncesi itibariyle ben de altea XL zehirini akıttım bakalım nolucak :) muayene derdi var ticarinin bi de 1. köprüyü kullanmıyorlar..

kardeşim benim yerime yazmış ve doğru ben oldukça memnunum. pazartesi gunu köpeğimin kafesinin içine halı yapmak için palete ihtiyacım vardı ve arka koltukları yatırdığım zaman 4 tane 100x120 paleti 2 şerli sıra halinde rahat rahat aldı ve arka taraftan 50cm paletler dışarda kaldı. isterseniz aracımı inceleyebilirler.

seat alte xl cmaxten oldukça konforlu ve sessiz bi araba tavsiye ederim.

Teşekkürler iyi niyetl iyaklaşımlarınız için, şayet karar verirse temasa geçebilirim sizinle :)

Yeni C-Max ler güzel araba. Ancak 53.000TL bir an düşündürüyor. Caddy'yi kesinlikle tercih etmezdim...

caddy'yi tercih etmemen caddy kaynaklı mı yoksa karşısında c-max olması mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt