Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

C segmenti araç kıyaslarsak Tercihiniz hangisi olurdu ve neden?

BRK59

Kayıtlı Üye
  1. Renault Clio IV
  2. Hyundai i30
  3. Kia Cee’d
  4. Citroén C4
  5. Opel Astra HB
  6. Volkswagen Golf
  7. Ford Focus HB
  8. Honda Civic HB
  9. Seat Leon
  10. Peugeot 308
  11. Renault Megane
  12. Alfa Romeo Guilett
    Toyata Auris
Tercihinizi ve Nedenini yazarsanız sevinirim

kia ceed de hoşuma gidiyor.ben aracın özelliklerinde cok tasarımına cizgilerine bakarım :) bıktırmayacak bir arac olacak

Tip 2 kapılı ceed, sorunsuzluk civic, mantık leon, duygusal guiletta ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

1. Renault Clio IV
  2. Hyundai i30
  3. Kia Cee’d
  4. Citroén C4
  5. Opel Astra HB
  6. Volkswagen Golf
  7. Ford Focus HB
  8. Honda Civic HB
  9. Seat Leon
  10. Peugeot 308
  11. Renault Megane
  12. Alfa Romeo Guilett
    Toyata Auris
Tercihinizi ve Nedenini yazarsanız sevinirim

Clio C segmenti değil. Diğer taraftan leon, gulietta, Kia Cee’d ve Astra güzel araçlar.

Kendi sıralamam...keşke motor seçenekleri olsaydı.çünkü benim sıralamamı değiştirir.

1. Hyundai i30 dizel elite dct
2. Kia Ceed dizel otomatik premium
3. Seat leon fr act
4. 308 allure dizel oto

Ceed ve i30 emsalleri arasında dizel otomatik ve donanımı ile çok üst seviyede. Golf ten yada Juliettadan eksiği yok fazlası var. Güvenlikleri bile aynı seviyede. ikisinide test ettim babamda da ceed var. Tavsiye ederim. Leon fr benim seatta alacağım tek araç. Çok beğeniyorum...308 ise allure içi inanılmaz güzel ama bir o kadar pahalı bir araç.

şimdi listedeki araçların fiyatı 73-85 bin arasında değişiyor. Ben hayatta 70 bin ve üstü C segment araca para vermezdim.hatta bu rakamı 60 bine bile düşerim. O fiyatlarda ikinci el merso audi bmw var. Hatta suv seçenekleri bile giriyor işin içine.
Ama yazdıklarım şahsi düşüncemdir. Kimse yanlış anlamasin

Ben otvsiz alicamda 0 alicam çok km yapmicam fr manuel düşünüyorum i30la ikisinin arasında kaldım seat performans yakıt konusunda daha üstün ama i30da anahtarsiz giriş ağırlık tokluk ve kalite açısından daha iyi geliyor bana

Bence siz dizel mi benzin mi ona karar verin. Benzinse fr dizelse i30 olsun. Ceed ve i30 donanımda sizi ihya eder...fr da performansta tabi.

Geri
Üst Alt