Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bunlarda benim rott'larım

Maşallah korkutucu imajlarına göre çok tatlılar :)

İstedikleri zaman çok fazla korkutucu olabiliyorlar ama genelinde çok tatlı ve şapşallar :)

Ben bu hayvanları bir türlü tanıyamadım. Sahiplerine karşı epey uslu bunu biliyorum, ama görünüşleri insanı korkuya sevkediyor ki köpekler karşısındakinin korktuğunu anlarlar. O zaman bir saldırganlaşma eğilimleri olmuyor mu?

Emre şimdi şöyle bahsedeyim, hani hep hayvanların saldırganlıkları ile alakalı yorumlarda geçer ya '' köpeğin cinsi değil eğitimi önemlidir'' diye gerçekten bu çok doğru bir söz. Öyle insanlar var ki köpeklerini korkuyla büyütüyorlar, vahşilikle büyütüyorlar sonrada o köpeğin cinsi ne olursa olsun beklenmedik saldırganlıkta bulunabiliyorlar. Benim köpeklerime anne sütünden beri her şekilde eğitimi vermeye çalıştım ve şu anda herşeyin kontrolü bende. Yeri geldiği zaman inanılmaz koruma iç güdüsü ile saldırgan olabiliyorlar yeri geliyor çocukların yanında çok laçka olabiliyorlar.

Ama rott'un genel kişilik yapısı itibari ile sadece tek kişiyi sahipleniyorlar ve onun üzerinde çok hassas oluyorlar tek dikkat edilmesi gereken konu bu.

pek şekerler maşallah burada fotoyu sen mi çektin beklenti içindeler diller dışarda :)

Emre şimdi şöyle bahsedeyim, hani hep hayvanların saldırganlıkları ile alakalı yorumlarda geçer ya '' köpeğin cinsi değil eğitimi önemlidir'' diye gerçekten bu çok doğru bir söz. Öyle insanlar var ki köpeklerini korkuyla büyütüyorlar, vahşilikle büyütüyorlar sonrada o köpeğin cinsi ne olursa olsun beklenmedik saldırganlıkta bulunabiliyorlar. Benim köpeklerime anne sütünden beri her şekilde eğitimi vermeye çalıştım ve şu anda herşeyin kontrolü bende. Yeri geldiği zaman inanılmaz koruma iç güdüsü ile saldırgan olabiliyorlar yeri geliyor çocukların yanında çok laçka olabiliyorlar.

Ama rott'un genel kişilik yapısı itibari ile sadece tek kişiyi sahipleniyorlar ve onun üzerinde çok hassas oluyorlar tek dikkat edilmesi gereken konu bu.

Doğrudur abi :eek:key:

3'üne deMaaşallah

Evet ben çektim ve evet beklenti içindeler çünkü yanımda 3-4 tane daha köpek vardı arkadaşlarımın köpekleri ve onlar varken bunları fotoğraf çekicem diye zincirsiz bu kadar zapt etmek bile çok zordu :)

Çok sağol Emre :eek:key:

çok güzeller bunlara bakmak için bahçe felan lazım yoksa çok zor bakımı

Evin dört tarafı bahçe ama o dört tarafa da sığmayıp evin içini bile sahipleniyorlar :)

Geri
Üst Alt