Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün SEAT'ına ne yaptın ?

Aslında düşündüm onu ama aero tamponlarda bı kaç yapanı gördüm hoşuma gitmedi ama bı denemeyi düşünüyorum dikdörtgen plaka elimde var ilk o vardı ama takintilik gibi birşey sanki kare olunca daha asabi duruyor gibi hissediyorum
Ama kesinlikle arka tamponu siyah folyo kaplamalısın hocam

Ürün ve kargo bedeli karttan alındı gümrük vergisi de ptt tarafından kapıda 16 tl olarak alındı.

Tüm ampülleri ben n11.com dan temin ettim. En uygun fiyatlı güvenilir bir siteden alabilirsiniz. Montajları kolay. Ben kendim monte ettim. Aşağıdaki linkten montaj hakkında detay görebilirsiniz.

@BlaCKaDDeR merhaba,bagaj için kuvvetli ışık verecek bir tavsiyeniz olurmu,bagaj aydınlatması zayıf geliyor bana.Yoksa sizin bahsettiğiniz ampul kodları bu iş için yeterlimidir?Ampülleride almak kısmet olmamıştı bu zaman zarfında.İşk fırsatta ampulleri edineceğim.saolun

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt