Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün SEAT'ına ne yaptın ?

bagaj kaputu üzerinde yer alan stop lambalarım su alıyordu iyice kuruduktan sonra söküp cam silikonu ile açı kenarlarını silikonladım.

bir görsel ya da video varmıdır sökme takma ile alakalı?
Kendimin çektiği fotoğraflar vardı ama yüklediğim site kaybolmuş. O sebeple fotolarda gitmiş. Tarifleme aşağıdaki gibi yaptım. Umarım işinize yarar.

Önce bagaj kapağı içindeki sağ far kapağını açıyoruz. Sürgülü ve çekince kolayca çıkan bir kapak.

Daha sonra 2 adet bas çek pimi olan far soketinin pimlerine basarak kendimize doğru çekiyoruz.

Eski ampulü sola çevirip çıkarıyor ve yeni ledimizi sağa çevirerek takıyoruz.
Soketi tekrar yerine sokuyoruz. Pimlerden çıt sesi gelince oturmuş oluyor. Sonra sürgülü kapağı takıyoruz ve işlem tamam.

Aşağıda bir video var ama çok anlaşılır bulmadım. 1,35 sn den balkıyor geri vites için.

bugün seat'ına neler yaptın ya da ne yaptın ?? buyrun yeni konudan devam :)
Merhabalar, satış ilanında olan 35 FR 727 plakalı bir scuter aracım var. Araç satılmadan önce plakayı Leon FR'ı olan birisinin talebi olursa verebilirim. Bu konu ile ilgili nereye yazacağımı bilemediğim için size danışmak istedim. Teşekkürler

Geri
Üst Alt