Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün SEAT'ına ne yaptın ?

selamlar

memnun musunuz ? yaptırma süreci nasıl ilerliyor değişen-çıkarılan takılan bir parça oluyor mu bilgi verebilir misiniz
Selamlar. Öncelikle aracınızda çarpışma önleyici yok ise (Radar) önce ön pajura radar montajı yapılıyor. Sonrasında iki kollu sinyal kolu sökülerek Acc li üç kollu sinyal kolu takılıyor. Kodlama sonrası devreye alınıyor.

Bugün aracım olan Seat Atecayı 800 km kadar uzun yoldan sonra güzel bir şekilde yıkadım. Araç üzerinde turtle wax seramik içeren şampuanını ve meguairs gold class cilalı şampuanını kullanıyorum. Üzerine hızlı cila ile birlikte durulayıp kurutup sonuçtaki görselimizde bu oluyor. Beni en çok mutlu eden servis sonrası olan kılıcal çizikler sanırım kayboldu. Araca ışık tuttum güneşe çıkardım göze gelmedi. Umarım polisaja gerek kalmaz. Elimden geldiğince oruçlu halimle yıkamaya çalıştım umarım beğenmişsinizdir. Tekrardan Ateca; kapalı otoparka girmeye hazır hale geldi.
Herkese iyi akşamlar...

Ekli dosyalar

• 13.04.2022 1.jpeg
    13.04.2022 1.jpeg
    607.3 KB · Görüntüleme: 38
  • 13.04.2022 2.jpeg
    13.04.2022 2.jpeg
    666.3 KB · Görüntüleme: 41
  • Jant.jpeg
    Jant.jpeg
    376.4 KB · Görüntüleme: 36
  • 13.04.2022 3.jpeg
    13.04.2022 3.jpeg
    527.4 KB · Görüntüleme: 41
Bugün aracım olan Seat Atecayı 800 km kadar uzun yoldan sonra güzel bir şekilde yıkadım. Araç üzerinde turtle wax seramik içeren şampuanını ve meguairs gold class cilalı şampuanını kullanıyorum. Üzerine hızlı cila ile birlikte durulayıp kurutup sonuçtaki görselimizde bu oluyor. Beni en çok mutlu eden servis sonrası olan kılıcal çizikler sanırım kayboldu. Araca ışık tuttum güneşe çıkardım göze gelmedi. Umarım polisaja gerek kalmaz. Elimden geldiğince oruçlu halimle yıkamaya çalıştım umarım beğenmişsinizdir. Tekrardan Ateca; kapalı otoparka girmeye hazır hale geldi.
Herkese iyi akşamlar...

Maşallah allah kabul etsin,ellerinize sağlık süper olmuş bende cilalı köpük jant temizleyici ve lastik parlatıcı aldım önümüzdeki hafta yıkayacağım hayatımda ilk defa aldım çok heyecanlıyım.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt