Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün SEAT'ına ne yaptın ?

Lastikleri yeniledim. Mevcut uzerinde gelen dunlop sp maxx lastikleri Lassa Driveways yazlik ile degistirdim ilk 5 kmlik suruse gore konusursam yeni lastiklerin eskiye nazaran oldukca yumusak ve konforlu oldugunu soyleyebilirim. Umarim dogru tercihtir..

An itibariyle Ankara 'da kışlık lastiklere geçmiş bulunuyorum. Şimdi birde hava filtresini değiştirip kışlık bakım için diğer kontrollere geçeceğim. Kafam da ufak bir soru işareti var, son 2 depodur (ki yaklaşık 40-50 gün demek aslında) uzun süreli ortalama tüketimi 7.4 altına düşmedi. 2014 model 1.6 tdi aracım, havalar henüz çok da soğumamışken ve kullanım tarzım ile güzergâh dahil aynı devam ederken tüketimin bu şekilde yükseğe çıkması sebebini bulmak istiyorum. Yağ, sıvı, filtreleri vs gibi genel bakımlarıma henüz 9 bin km kadar var.
Fikri veya tahmini olanları duymak isterim.
Herkese iyi günler.

"gizli özellikler güncellendi yenilendi" demişsiniz ,tam olarak nasıl bir güncelleme oluyor acaba?

bu arada benim aracımda full link açık konumda,navigasyon vs kullanabiliyorum,acaba bu full link'de belli zamanlarda güncellenmesi vs gerekiyormudur?
Araçta bir güncelleme yapılmıyor, eğer iphone kullanıyorsanız işletim sistemi güncellemeleriyle carplay otomatik güncellenir, android kullanıyorsanız android autonun yaklaşık olarak ayda 1 kere yeni versiyon çıkar, onu, google uygulamalarını, google play hizmetlerini güncellemek gerekir. Android auto dışındakiler otomatik olarak play store tarafından güncellenir.

Kışlık latiklere geçildi. Nokian snowproof p modeli.
Hayalet ekran için koruyucu takıldı.
Anahtar kılıfı takıldı.

Umarım sorun çıkmadan kullanırız.

dün ataşehir de aracıma elektrikli bagaj yaptırdım. mekan bolkar grup (traktör parçaları işinde bir firma imiş) bünyesinde hizmet veren ve softclose-autotrunk-slamstop markalarının sahibi. yaptıkları 2 iş var vakumlu kapı ve elektrikli bagaj. gördüğüm kadarıyla çinden piyasadaki pekçok model için gerekli parçaları getirip hacimli çalışıyorlar. neticede bu hizmeti veren yerler arasında en kurumsal ve geniş çalışan firma olduğunu düşündüm mekanı ve işi gördükten sonra. takılan sistemden memnunum. ancak şöyle bir sıkıntı yaşadım, elektrik kablosu çekilirken arka sileceğe su götüren hortum kırılmış. hemen çıktıktan sonra denediğim için fark ettim ve geri döndüm. hatalarını kabul ettiler fakat aracı orada bırakıp beklemektense seat servisine gitmek işime geldi. ertesi gün (yani bugün) serviste tamirat yapıldı ve çıkan ücreti de karşıladılar. (bu arada yüzlerce montaj yapıldığını, ilk defa böyle bir sıkıntı olduğunu söylediler)

Geri
Üst Alt