Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün SEAT'ına ne yaptın ?

Şubat sonunda Ankara Çankaya Doğuş otodan sıfır aldığım Seat Leon aracımın işçilik ve ürün hatalı cam filmi değişimi için randevu alıp gittim. Ama ustanın randevudan haberi yok. Alamam arabayı dedi. Müşteri temsilcisi kendi kendine yazıp okuyor heralde randevuları. Yani aracıma hiçbir şey yapamadım. Bu arada cam filmi pusluydu ve nokta nokta kabarcıklar vardı. Aracımdaki cam filminin bir serisi hatalıymış o da bana denk geldi. Doğuş Çankaya işçiliğini hiç beğenmedim. Bile bile lades oldum desem yeridir.

Bağlarmıyız bağlarız diyerek bu işlerden biraz anlayan bir arkadaşla multimedya ekranımızı ve geri görüş kameramızı monte ettik.
Şükür sorunsuz çalışıyor.

1591359230178.png1591359314321.png

Ön arka fren balatalarinin hepsini ferodo marka ile degistirdim. Önlerde ne idugu belirsiz markasiz arkalarda bosch marka vardi. Arka fren hortumlarinda dipten catlak olusmus. Sizdirma vs yoktu ama gorunce onlarida degistirdim hemen. Balatalari degistirmekle ne kadar dogru karar verdigimi aractan cikan ön balatalara bakarak anlayabilirsiniz...

Bulundugum yerde tornaci olmadigi icin torna yaptiramadim ama kismet oda..

En sonda da banyosunu yapti tamamdir :)

Screenshot_2020-06-05-19-31-56-285.jpegScreenshot_2020-06-05-19-33-04-840.jpegScreenshot_2020-06-05-19-32-38-402.jpegScreenshot_2020-06-05-19-15-29-171.jpeg

Semsa oto da yaptırdım instagramda bulabilirsiniz yaptığı işler ve bilgileri bulabilirsiniz.

Geri
Üst Alt