Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün SEAT'ına ne yaptın ?

Tavan lambasının düğmeleri lacka olmuştu. Bastığın tarafta durmuyor kapı açılınca otomatik yanmıyordu. Lambayı söküp düğmeleri tamir ettim :) bir işi kendin yapmak gibisi yok.

Ekli dosyalar

• IMG_20200113_144511.jpg
    IMG_20200113_144511.jpg
    474.8 KB · Görüntüleme: 90
Şeffaf folyoları kaput ve çamurluktan söktürmüştüm. Yapışkan kalmıştı. Sonax reçine sökücüyle onları 1derece havada çıkardım

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

far, park, sis, plaka ve iç aydınlatma ampüllerini diamond vision beyaz ampül ile değiştirdim:)

özellikle iç aydınlatma ışıklarım sarı renk ve hiç sevenedim.Aynı şekilde arka park lambası pek ışık vermiyor,hangi lamba modeli ve tipini önerirsiniz her 2 bölge için de?

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
özellikle iç aydınlatma ışıklarım sarı renk ve hiç sevenedim.Aynı şekilde arka park lambası pek ışık vermiyor,hangi lamba modeli ve tipini önerirsiniz her 2 bölge için de?
Önceki aracımda LED ampullere geçmeden önce mavi boyalı camı olan halojen ampuller kullanmıştım... En son iç aydınlatmada photon LED kullandım... Plakada da aynı şekilde photon LED vardı, arka park ampullerinde değişiklik yapmadım, ön park ampullerinide aliexpressten almıştım... Tavsiyem iç aydınlatma da ve plaka aydınlatma da photon LED kullanabilirsiniz... Kullanılan ampul tipine göre almanız gerekiyor..

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Önceki aracımda LED ampullere geçmeden önce mavi boyalı camı olan halojen ampuller kullanmıştım... En son iç aydınlatmada photon LED kullandım... Plakada da aynı şekilde photon LED vardı, arka park ampullerinde değişiklik yapmadım, ön park ampullerinide aliexpressten almıştım... Tavsiyem iç aydınlatma da ve plaka aydınlatma da photon LED kullanabilirsiniz... Kullanılan ampul tipine göre almanız gerekiyor..

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Arka parktan kastım,geri vitese taktığımızda yanması gerekenler bana zayıf gibi geliyor

Arka parktan kastım,geri vitese taktığımızda yanması gerekenler bana zayıf gibi geliyor
Photon düşünürseniz kodlarını yazayım;

Makyaj aynaları ve arka okuma lambaları için: Photon PH7008 Sofit 36 mm (2 kutu, 4 adet)

Sürekli yanan ayak aydınlatmalar için: Photon PH7029 T10 Dipsiz (1 kutu, 2 adet)

Az yanan bagaj, torpido, ön okuma lambaları için: Photon PH7020 T10 Dipsiz (2 kutu, 4 adet)

Geri vites lambası için: Photon PH7219 P21W (1 kutu, 2 adet çıkıyor, teki kullanılıyor)

Geri vites öncesi/ sonrası.

Araca bugün değil aldıktan sonra 2 hafta içinde;

- 225/40/18 Conti Pre Contact 6 Lastik aldım
- Pretoria 18" Jant aldım.
- Arka stop lambaları şerit olarak kaplandı.
- Yan aynaları piano black şeklinde kaplama yaptırdım.
- Arka tampon plaka kısmı piano black kaplama yapıldı.

Bir sıkıntım, yeni bir teyp almak mevcutta Necvox teyp kullanmışlar ve ucuza kaçmışlar. Start-Stop özelliği aktifken elektrik kesiyor, randımanlı çalışmıyor.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-01-15 at 09.12.58.jpeg
    WhatsApp Image 2020-01-15 at 09.12.58.jpeg
    222 KB · Görüntüleme: 84
halojen plaka lambalarımı beyaz yanan canbuslu led ampullerle değiştirdim.

Geri
Üst Alt