Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Bugün SEAT'ına ne yaptın ?

matrak29

Kayıtlı Üye
İsim
kaan
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.6 TDI Style
Plaka
34RT4013
Evet toplam kodlama filan dahil 2800 tl :) 12 bin küsürlerde bir tane daha vardı ellerinde
Ellerinde çıkma var yani ben yarın bir sorayım telefonla benim aracın teyp ekranı 5 inç ama olur sanırım bir sıkıntı olmaz

Berhan_

Kayıtlı Üye
İsim
Berhan BARIŞ
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.6 TDI CR Style
Plaka
34 PV 4746
5inc e ekstra kablo tesisatı felan çekiliyor.Ama sonuçta takıyorlar yinede :)

tam12den

Kayıtlı Üye
İsim
deniz kn
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.4 EcoTSI FR
Ellerinde çıkma var yani ben yarın bir sorayım telefonla benim aracın teyp ekranı 5 inç ama olur sanırım bir sıkıntı olmaz
km yakınmı sizin 12 binlere ? çünkü sıfır gösterge alındığında km bilgisi 1 defa yazılabiliyor çıkma olduğundan km değiştirilmiyor ,

tam12den

Kayıtlı Üye
İsim
deniz kn
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.4 EcoTSI FR
5inc e ekstra kablo tesisatı felan çekiliyor.Ama sonuçta takıyorlar yinede :)
kablo derken fiber kabloyumu diyorsunuz ? benim 2018 FR torpidodaki ünitede fiber kablo çıkışı yoktu ,bu dediğim fiber kablo radyoların logolarını km göstergesine yansıtmak içinmiş sadece radyo isimleri çıkıyor logoları çıkmıyor

LION

Kayıtlı Üye
İsim
Cem KARTAL
Nereden
Çanakkale
Araç
Leon 1.2 TSI Style
Plaka
06 TBS 66
Arkadaşlar herkese merhabalar. Hem SEAT dünyasına hemde bu forma yeni katıldım. Cumartesi günü için yetkili servisten randevu aldım. Ellerinde yoksa cumartesiye kadar temin etsinler diye araç brandası sordum, 1560 TL dedikleri gibi yurtdışından 15-20 güne geleceğini belirttiler. TR de var mı bildiğiniz, boyaya zarar vermeyecek, terletmeyecek bir branda?

catres

Kayıtlı Üye
İsim
sertaç
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.4 TSI FR
haftaya muayene oldugu ıcın bu gun VAG COM kodlarını deaktif hale getırdım. fakat aracımda göstergede lamba işareti var ve silmeme ragmen bır turlu gıtmedı.. odb cıhazı ılede denedım olmadı
bu hatadan dolayı muayeneden gecer mı araç. veya sılmenın başka bır yolu var mı?

memet_one

VİP Üye
Administrator
İsim
mehmet
Nereden
Kocaeli
Araç
Ateca 1.6 TDI Style
Plaka
41 YZ 518
haftaya muayene oldugu ıcın bu gun VAG COM kodlarını deaktif hale getırdım. fakat aracımda göstergede lamba işareti var ve silmeme ragmen bır turlu gıtmedı.. odb cıhazı ılede denedım olmadı
bu hatadan dolayı muayeneden gecer mı araç. veya sılmenın başka bır yolu var mı?
Bütün aydınlatmarı kontrol edin yanmayan var sanırım
Yada muayene istasyonun da bakana söylersin ampül yanmıyordu yeni değiştirdim hata kendinden gidecek dersin

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

oktay18

Kayıtlı Üye
İsim
Oktay Akpınar
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.2 TSI Style
Plaka
34 ABS 087
Dün leonumu Doğuş Oto kartala bıraktım. Klasik trim sesleri için arka kapılardan ve sunrroftan ses geliyordu. Bugün aracı teslim aldım. İzolasyon yapılmış ve sunroof a da bakım yapıp yağlamışlar. şuanda herhangi bir ses yok kasislerde ve bozuk yollarda.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

catres

Kayıtlı Üye
İsim
sertaç
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.4 TSI FR
Bütün aydınlatmarı kontrol edin yanmayan var sanırım
Yada muayene istasyonun da bakana söylersin ampül yanmıyordu yeni değiştirdim hata kendinden gidecek dersin

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız
Sisleri led ile değişmiştim. Ama çalışıyor sorun yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt