Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bp & doğuş oto akaryakıt kampanyası

2b4a0fa637afc6182d9f787dae71e27d.jpg

16 cdf 48

1,99 aygaz diyor susuyorum :)

270 km 67,66 tl 34 lt pedal yerlerdeeeeğğğğğğğğğğğğğğğğğğğ :):):):)

avekte bahsetmişlerdi bu kampanyadan henüz iki kez 100 tl lik benzin aldım telefon numarasını söyleyince kasadaki eleman yapıyor gereğini. ama daha öncesine plakayı tanıtmak gerekiyor doğuş otoya.

ayrıca yakıt fiyatından düşmüyor sanki benden çat diye 100 lirayı çekti iki kez ama bp hesabımda 6 liralık puanım var.

bir dahakine bi dikkat kesileyim bayramdan önce depo fullenecek nasıl olsa.

Sms attım doğuş otoya plaka tanımlatın gibi bir cevap geldi üstüne düşmedim. Plaka tanıtma işinin nasıl yapıldığını hala çözemedim ben şahsen. Sürekli BP'den alıyorum ama doğuş servisine mi gidip plaka doğrulaması yapacağız sms i kabul etmiyor ne ayaktır bunlar gibi kafamda deli sorular :p

Sms attım doğuş otoya plaka tanımlatın gibi bir cevap geldi üstüne düşmedim. Plaka tanıtma işinin nasıl yapıldığını hala çözemedim ben şahsen. Sürekli BP'den alıyorum ama doğuş servisine mi gidip plaka doğrulaması yapacağız sms i kabul etmiyor ne ayaktır bunlar gibi kafamda deli sorular :p
Kampanyanın sitesinden ekleniyor hocam, bu link işinizi görür.
Doğuş Otomotiv BP

Aman eksik olsun puanları ya :) avmde arabanın yan aynasına petrol ofisi kart asmış gider oradan alırım yakıtımı :D
Para da benim trip de :cool:

Geri
Üst Alt