Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Boğaz Kelebeği Tamiri!!!

Anarchist

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar arkadaşım boğaz kelebeği tamir ediyor. Garantili çozumun maliyeti 90 tl... Eğer aracınızla giderseniz ucretsiz check-up yapılacak. Kargo ile boğaz kelebeğinin eline geçtiği aynı gün geri kargolanacak. Parçalarınız benim teminatımda... Bütün wv grubu otolara kesin çözüm.

Dağtekin Otomotiv

Deniz Dağtekin 0539 259 36 39

neynı tamır edıyor tarık,tps bozulur kelebegın onu da parcacıdan alır degıstırırsın onun harıcı b durum da mı var ?

Valla sana net bi açıklama yapamam işin içinde değilim... Ancak şunu söyliyebilirim arkadaşım tek 1 sebepten bunun arıza yapabileceğini ve bunu çok az kişinin tamir edebildiğini söyledi... uzun uzun konuştuk bana garanti veremeceği birşey ise bunu aktaramayacağımı söyledim oda bana garanti verdi boşuna değiştiripte para harcamasınlar göndersinler yada gelsinler araçlarıyla 2 saatte tamir edip geri takayım yada kargo yapayım dedi... 100 tl ye bir çok yerden bir çok kişiye yapmş... hatta mardinden bile gönderen olmuş... 90 tl dedim tamam dedi belki birilerinin işine yarar diye aktardım bende... kargo ile gönderilen parçaların garantisi bana ait. çok samimi arkadaşım eğer yapıyorum diyorsa yapıyordur buna eminim... her türlü durumda işin arkasında olacağına söz verdi... inşallah birilerinin işine yarar...

araçlarıyla gelirlerse adaptasyon falan kesinlikle sıkıntı değil... ayrıca check up ve istedikleri her türlü bilgi ücretsiz... şöyle söyliim doğuştan vw ustası desem yalan olmaz yani :)

tarık eminmisin ? bu tamiri olmayan bir parça diye biliyorum ben

işte oda öyle söylüyor tamiri mümkün olmuyor diye biliyor herkes ama ben ediyorum diyor... arada ben varım sıkıntı yok :) varsa sıkıntınız halledilecek...

arada sen varsan sorun yok boğaz kelebeği kronık bır rahatsızlık ve bana göre pahalı bır parça tamir edebılıyorsa ne ala ;))

İşte oda onu söylüyor... Arıza basit ama çözümüne bu güne kadar kafa yoran çok az kişi olmuş ben yordum ve çözdüm diyor... Kesin çözüyorum ve sıfırı gibi teslim ediyorum diyor...

anlatılanlara göre çok iyi işine yarayacak arkadaşlarımız olacaktır. teşk.

Geri
Üst Alt