Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bluetooth müzik ileri-geri sarma

Benim aracım mk2 leon. Farklı ama mantık aynıdır herhalde. Bluetooth üzerinden müzik dinlerken teyip üzerinden ileri saramıyorum. Sadece telefon üzerinden çalışıyor. Belki sizinde öyledir.

2019 leon fr Aracımda müzikleri genelde bluetooth üzerinden dinlerim bende ama hiç ekrandan ileri geri sarmadım aksine hep telefon ekranından yaptım bu işlemi yarın ilk işim ekrandan denemek olucak sonucu burdan paylaşırım

Direksiyonun üzerindeki tuşlardan denediniz mi? Oradaki tuşlardan rahatlıkla şarkı değiştirilebiliyor. Belki uzun bastığınızda işe yarayabilir.

Direksiyonun üzerindeki tuşlardan denediniz mi? Oradaki tuşlardan rahatlıkla şarkı değiştirilebiliyor. Belki uzun bastığınızda işe yarayabilir.
Şarkı değiştirme yapılıyor herhangi bir sıkıntı yok ama şarkıda istediğim dakika ya ileri yada geri saramıyorum

2019 leon fr Aracımda müzikleri genelde bluetooth üzerinden dinlerim bende ama hiç ekrandan ileri geri sarmadım aksine hep telefon ekranından yaptım bu işlemi yarın ilk işim ekrandan denemek olucak sonucu burdan paylaşırım
Merakla bekliyorum hocam

Benim aracım mk2 leon. Farklı ama mantık aynıdır herhalde. Bluetooth üzerinden müzik dinlerken teyip üzerinden ileri saramıyorum. Sadece telefon üzerinden çalışıyor. Belki sizinde öyledir.
Hocam telefondan oluyor ama teyip üzerinden olmuyor

bluetooth surumunden kaynaklanıyor 2.1 den sonra bt de ileri geri atlama 3 den sonra durdurma baslatma bıldıgım kadarıyla telefon surumune gore bt 5.2 den sonra tum multımedıa surum kontrolu saglanabılıyor bunun ıcın bt serısı yuksek bır telefonla denemenızı tevsıye ederım.

Temelde ileri geri sarılmıyor gibi düşünebilirsiniz. MP3 formatlarını zaten birçok windows cihaz bile geri saramaz, araçlarda da bluetoothlu pek çok araç kullandım, pek çok olmayan araca da kendim bağlattım, farklı çeşitlerde bluetooth kitler. Hiç birinde ileri geri sarma işlemi olmadı.

Ama Google Asistan veya Siri'ye 30 saniye ileri sar derseniz yapacaktır. Özellikle Full Link kullananlar için büyük rahatlık.

Geri
Üst Alt