Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Blow off valve ve dump valve nedir, ne işe yarar?

Bu konuyu ılk defa okuyorum gercekten guzel yararlı bılgıler var ama dızel ıcın işe yaramadıgından bahsedılmıs :confused:

yazılımlı turbo araçlarda mutlaka olması gereken bi parça dump-valve..

dumpvalve siparişi vermiştim zaten ama bu kadar bilgiyi daha önce okumamıştım teşekkürler :)

dızelde zaten dv ok o yuzden sonradan blow off takmak da sadece ses amaclı oluyor kı dırek alıp takılabılen bsy degıl o yuzden sorun yok yusuf:)

dızelde zaten dv ok o yuzden sonradan blow off takmak da sadece ses amaclı oluyor kı dırek alıp takılabılen bsy degıl o yuzden sorun yok yusuf:)

saol can :) ses ıcınde zaten hıc gerek yok cuf cuf gezmeye :) bırakalımda o özellik subaruda kalsın :)

keske herkes senın gıbı dusunsede mıllet alakasız arabalardan o sesı cıkarmaya calısmasalar:)
Hele elektronik cuf cufları hiç söylemeyin:DŞahinler doğanlar cuiiiif yapa yapa gitmiyormu..
Evo cuflaması kadar güzel bi ses yok bence:eek:key:
xx

Standart turboda yazılım bile olsa gereksiz ;)
En azından 1.4 tsi vs gibi küçük turbolu araçlar için

Geri
Üst Alt