Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir türlü çözemediğim teyp sorunu..

brszgn

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba..
2013 leon coupe aracım var.aracın ikinci sahibiyim.
Aracımda orjinal 5 inç ekrana sahip teyp var.geçen gün yolda giderken teyp kendi kendine kapandı sonra tekrar açıldı.ilk başta pek ciddiye almadım ancak akşam stop edip sabah marşa bastığımda teyibin çalışmadığını farkettim.yan tarafındaki düğmelerin bile ışıkları yanmıyordu.sanayiye ustama götürdüm teyibi yerinden çıkarttı 15-20 dk uğraştı ve geri taktı.taktığında teyp çalışıyordu ancak tekrar edebiliceğini söyledi.arabayla dükkana gittim 2-3 saat kontak kapalı vaziyette durdu.sonra marşa bastığımda teyp çalıştı ancak eve gidip akşam stop edip sabah marşa bastığımda yine çalışmadığını farkettim.yine sanayiye gittim usta teyibi yerinden çıkardı arkasındaki fişleri söktü tekrar taktı ve teyp kendine geldi.araba 2-3 saat kapalı kalınca sorun olmuyor ama akşamdan sabaha kadar kalınca teyp açılmıyor.teyibi yerinden çıkartıp fişleri söküp takınca teyp kendine geliyor.usta sorunu halledemeyince teyibi istanbula gönderdi.istanbuldaki usta tamir edip geri gönderdi.2-3 gün sorunsuz çalıştı ancak dün sabah marşa bastığımda yine teyibin açılmadığını fark ettim.yola çıktım sanayiye giderken kendi kendine açıldı.acaba daha önce böyle bi sorun yaşayan oldu mu ? O kadar araştırma yaptım ama daha önce hiç böyle bi problem yaşayan birisine rastlamadım.Allahta kimseye yaşatmaz umarım.Acaba sorun arabada mı teypte mi ? Başka teyp mi alsam android ekran mı alsam bilemedim.yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.herkese iyi forumlar dilerim..

Geri
Üst Alt