Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir an içimden geçenleri paylaşmak istedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aynen zaten headers artı yazılım guncellenıcek..sıkıntı bunu hangı usta yacıcak....iskender tenezzul ederde yaparsa yaza baya bı patlata patlata gezerım :D

aynen zaten headers artı yazılım guncellenıcek..sıkıntı bunu hangı usta yacıcak....iskender tenezzul ederde yaparsa yaza baya bı patlata patlata gezerım :D

O egzoz için kaporta işçiliği de lazım gibi. Aracın şasesini kesmek lazım.

ohaaa :D saseyle ne alakası var ? ben baktım alttan yerı hazır sadece bı ızo yapılıp alt korumadan yol yapılacak...şaseye nasıl bagladın ayberk?:D

Arka çamurluk şaseye bağlı değil mi :D Yoksa altları ayrı parça mı?
Resimden anladığım kadarıyla egzozun çıktığı yer şase gibi..

Arka çamurluk şaseye bağlı değil mi :D Yoksa altları ayrı parça mı?
Resimden anladığım kadarıyla egzozun çıktığı yer şase gibi..

yok baglı değil,arac komple fıber zaten ıscılık cok gerektırmıcek...sadece yuvarlak buyuk kesıcı matkapla park sensoro acar gıbı delık acıcak...etrafına karbon yada celık plaka yapıcak..benım sıkıntım ne bılıyomusun 4 cıkıs olacagı ıcın 76 dan mı duz gelsın yoksa sıkıstırma olsun dıye sona dogru 65semı dusursek aceba?

yok baglı değil,arac komple fıber zaten ıscılık cok gerektırmıcek...sadece yuvarlak buyuk kesıcı matkapla park sensoro acar gıbı delık acıcak...etrafına karbon yada celık plaka yapıcak..benım sıkıntım ne bılıyomusun 4 cıkıs olacagı ıcın 76 dan mı duz gelsın yoksa sıkıstırma olsun dıye sona dogru 65semı dusursek aceba?

Valla bence 70'lik falan iyidir. Hatta daha değişik bi sistem yapılabilir. Aracın ortasına kadar, yani yan çıkışlara ayrılacak yere kadar headers+70 veya 76 lık düz boru yapılır, oraya bir vana koyulur. Vana açıkken yanlar çalışır, kapalıyken arkadan çıkışlı olan stok sistem çalışır, istenildiği zaman sesli, istenildiği zaman sessiz.

Valla bence 70'lik falan iyidir. Hatta daha değişik bi sistem yapılabilir. Aracın ortasına kadar, yani yan çıkışlara ayrılacak yere kadar headers+70 veya 76 lık düz boru yapılır, oraya bir vana koyulur. Vana açıkken yanlar çalışır, kapalıyken arkadan çıkışlı olan stok sistem çalışır, istenildiği zaman sesli, istenildiği zaman sessiz.

hımmm degısık guzl bı fıkır... ama ses onemlı olmıcak cıkabıldıgı kadar cıksın ıstıyorum..cuprada dp den ıtıbaren duz cekmıstım ss ıle onda ole bı ses cıkıyosa bundakı sesı merak edıyorum...aracımın muaynesı yok suan yaptırıcam ve ardından hemen bu ısleme baslıyorum...

hımmm degısık guzl bı fıkır... ama ses onemlı olmıcak cıkabıldıgı kadar cıksın ıstıyorum..cuprada dp den ıtıbaren duz cekmıstım ss ıle onda ole bı ses cıkıyosa bundakı sesı merak edıyorum...aracımın muaynesı yok suan yaptırıcam ve ardından hemen bu ısleme baslıyorum...

Cupra'dan kat kat fazla ses çıkar bi kere araç atmosferik :D Hani polisle etrafla sorun yaratmıyosa zaten gereği yok öyle bi sistemin. Direk düz boru süper olur ama çok çok yüksek bi ses çıkar :) Cupra'yla kıyaslanmaz bile :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt