Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir an içimden geçenleri paylaşmak istedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaki egsozlar kalıcak işlevsel bi şekilde ancak işaretledığim yerden de aracın her ıkı tarafına yaptırsammı ne dersınız?

ey allahim hakan kulunu yarattin takip et bari.... sonunda buna cevircek bir amerikan klasigini ondan korkuyorum

puhaha puhaha puhaha puhaha puhaha puhaha puhaha puhaha

Herkese iyi geceler , biraz uyumalıyım :D görüşürüz

Gayet bilimsel ve mühendislik örneği hesaplamalar olduğuna göre, kesin fena olur..

yok be valla cıddıyım ne dıyosun ?

Bence güzel olabilir. Etrafına bir de karbon çerçeveyle aracın rengine de uyar. Hem çerçevenin altındaki kaplama da sökülürse yanma derdi olmaz.
Ama arkadaki çıkışları iptal etmek lazım bence, yandan çıkış yapılacaksa.

Bence güzel olabilir. Etrafına bir de karbon çerçeveyle aracın rengine de uyar. Hem çerçevenin altındaki kaplama da sökülürse yanma derdi olmaz.
Ama arkadaki çıkışları iptal etmek lazım bence, yandan çıkış yapılacaksa.

ıste ısın espırısde orda alayı aktıf olsun dıyorum sonucta dumduz gelıcek bı kayıp olacagını sanmıyorum...

Uploaded with ImageShack.us

moruk bende boyle bi egzost dusunuyom amerikan truck tarzi nasi ? puhaha puhaha puhaha puhaha puhaha puhaha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt