Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bijon kapağı

Şimdi serviste takım satıp biton para isterler.O zaman böyle devam

Walla hocam ben bulamamistim ama komple degistirip hepsini bizdekiler yuvarlakya ben cozum bulamamistim mecbur servisten almistim 15 tl idi ama 1-2 yil oldu simdi ne dir bilmiyorum ama kaybolmamasi lazim artik🤠

Walla hocam ben bulamamistim ama komple degistirip hepsini bizdekiler yuvarlakya ben cozum bulamamistim mecbur servisten almistim 15 tl idi ama 1-2 yil oldu simdi ne dir bilmiyorum ama kaybolmamasi lazim artik🤠
Ucuza bisey yok ki mecbur alcaz artık 5li satilir serviste 10 lumu

Ucuza bisey yok ki mecbur alcaz artık 5li satilir serviste 10 lumu
Servisten istediğin adet satın alabiliyorsun. Şifrelinin kodu farklı diğer 4 kapağın kodu farklı. Akşam eve geçeceğim isterseniz kodları paylaşırım. Siyah ve gri olarak 2 farklı renk seçeneği mevcut serviste. Ben şöyle yapıyorum; ince şeffaf poşet kesiyorum altına 2 kat yapıyoruım (bu dolabı poşeti olabilir) sıkıştırıp takıyorum. Direk takarsanız tekrar düşer. Poşet kapağın altında bijon ile arasında kaldığı için dışardan görülmüyor.

Arkadaslar letgosa ilanlari gezinirken denk geldim. Adamin elinde birsuru bijon kapagi var (orijinal).. linkini atiyorum. Yalniz satici ile hicbir alakam yok guven konusunda birsey diyeme iletisime gecmek isteyen olursa asagidaki linki birakiyorum...

Geri
Üst Alt