Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Benzin Kapağı Kilitlenmiyor

mertcan_krts41

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Seat Altea 2005 Referance aracını yeni aldım. Benzin deposu kilitlenmiyor bozuk mu yoksa değil mi bilmiyorum sizin depo kapakları kilitleniyor mu? Kaç paraya patlar bozuksa

Benim Leon'umda kilitleniyor, babamın İbiza'sında kilitlenmiyor, depo kapağı anahtarla açılıyor, yani modelden modele değişiklik gösteren bir konu.

Eğer aşağıdaki araçtaki gibi parmak takıp açma yeri varsa kilitlenmiyordur büyük ihtimalle.

0huN2PrFVZVg9DRbpKFo97bUNdiMdjMeMZqB4G7rbvrPgDf358phKQtziaH6vQNxWiC-Q7eMDJHOMIUO71Y2YcWCFF5a5O8BTy-7DtZwLAfzQseqDNB3uULaui0OOpqwfLu91cmVNEn6KHacynf6tUpXPc1Lndcz

Bizim araba böyle ama kapağı açınca döndürdüğümüz yerde anahtarla kilitledikten sonra kapak açılıyor ondan bahsetmiştim sizce nasıl çözüm bulabilirim.

Geri
Üst Alt