Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Benim Akbaşlarım Satılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

semihes26

Kayıtlı Üye
532357_4657518991969_56788379_n.jpg

Ekli dosyalar

• 532357_4657518991969_56788379_n.jpg
    532357_4657518991969_56788379_n.jpg
    110 KB · Görüntüleme: 21
Maaşallah Bayılıyorum bu köpeklerin asaletine :)

Kayseri' de bir benzinlikte denk geldi "Aa Akbaş'a bak ne kadar güzel" dedim, sahibi şaşırmıştı. "Kardeş bunların akbaş olduğunu söylemeden bildin, yoksa tanıyor musun beni?" demişti :)

Allah bağışlasın mı denir ne denir bilemedim ama, adınıza sevindiğimi, satmanıza üzüldüğümü bildirmek isterim. Muhtemelen artık besleyemeyeceğiniz durumlar gelişti... Sağlık olsun, kıymet bilen biri alır inşallah... En az kangallar kadar asil köpekler...

yenı uye olup burda satıs yapmanız yasaktır oncelıkle foum kurallarını okumakta fayda var dıye dusunuyorum [MENTION=4]kfy[/MENTION] [MENTION=3347]Lejyoner[/MENTION]

Bursa'nın dışında devlete bağlı bunların yetiştirildiği özel bir çiftlik vardır, sanırım İnegöl civarındaydı, bir keresinde fabrikaya 2 tane almak için bu çiftliğe gitmiştik, akbaşlar kadar cüsseli hayvan zor bulunur, akıllı olması da cabası, hayırlı satışlar diyemiyeceğim çünkü köpek satışı olayını pek desteklemiyoruz :)

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Birçok ürünün satışına onay veriyoruz,ama abartmamak lazım..

Canlı hayvan satışını onaylamıyoruz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt