Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Basık arac

Berk1836

Kayıtlı Üye
Basık aracın sektiginde lastiklerinin camurluklara sürmesi bir problem yaratır mı ? Veya alt taraf arada sürtüyor alışana kadar sürecektir büyük bir sorunla karşılaşır mıyım yada büyük bir zarar gelir mi lütfen yardım edin ona göre eskiye döneyim

Nasıl ve ne kadar basacağınıza bağlı, bende 18 jant ve 3.5 yay ile kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Ancak orjinal gibi olmaz tabi.

Hayır kullanmıyorum önler başaran coilover taktım 3 e indirdim ama araç yaylandiginda canurlugun içine sürtüyor lastiğim bı zarari olur mu acaba satarken sıkıntı yaşayacağım

Hayır kullanmıyorum önler başaran coilover taktım 3 e indirdim ama araç yaylandiginda canurlugun içine sürtüyor lastiğim bı zarari olur mu acaba satarken sıkıntı yaşayacağım
Bende yaylanma olmuyor, vogtland 3.5 yay var. Coil varsa biraz yükseltin, sürtmesi doğru değil tabi.

Çamurluğa hafif sürtüyorsa bişi olmaz. En fazla lastiğin kenarlarını yersin. Ciddi basık gibi durmuyor sanmıyorum ciddi zarar versin. Çamurluk içinde vidalar var, direksiyon dönük pozisyonda araç esniyordur. O zaman sürtüyor. Çok ciddi basıklar da da çamurluğa zarar verip dışa açarsın. Aracında ne var bilmiyorum ama yayla böyle bi zarar veremezsin. Kullandığın jant lastik kombinasyonuda önemli bu konuda.

235/45/18 lastik var aracımda r400 jant var çamurluk ve lastik arasına bir parmak giriyor genellikle eğimli yerlerde sürtme sesleri geliyor sağ sol yaptığımda camurluga surtmuyor lastikler yan yatıp döndüğü için

Geri
Üst Alt