Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Balatalar Hk.

Hayır disklere hiçbir işlem uygulanmadı.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu durum genelde balatalarin sertliginden kaynaklaniyor. Her balata her markaya uymayabiliyor yan etki yapabiliyor... Bunun disinda batata ile disk arasina cok minik tas parcalari girersede sese neden oluyor.

Bu durum genelde balatalarin sertliginden kaynaklaniyor. Her balata her markaya uymayabiliyor yan etki yapabiliyor... Bunun disinda batata ile disk arasina cok minik tas parcalari girersede sese neden oluyor.

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Belki biraz yol yaptıktan sonra balata diske alışır ve ses kesilir. Taş olduğunu sanmıyorum ama yine de kontrol edeceğim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhabalar
2015 model 1.2 Tsı 105 HP leon sahibiyim. Ön balataları yeni değiştirdim ancak frenleme yaptığımda özellikle 15-20 km/h hızlarda ses yapıyor. Bu ses neden kaynaklanır, yeni değişmiş balatalarda normal midir ?
Teşekkürler

Merhaba ;

Bende Ön Balata Disk değiştirmiştim aynı sorun bende de vardı ancak bi süre sonra kesildi, Değiştirdiğim usta bi süre sonra düzelir demişti Düzelmezse garantili diye biliyorum kontrol ettirirsiniz yinede.

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Belki biraz yol yaptıktan sonra balata diske alışır ve ses kesilir. Taş olduğunu sanmıyorum ama yine de kontrol edeceğim.

Rica ederim ustadim. Yalnız taş gozle gorunmez balatalari söküp ufaktan zimparalayip geri takiyorlar ses kesiliyor. Yeniden ses gelmeye baslarsa zaten bilki balata sert yapidadir demektir. Arkadasin dedigi gibi belli bir sure sonra kendiliginden kesilebilirde..

Geri
Üst Alt