Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bakanlıktan yeni uygulanması planlanan çalışma saatleri ve C.tesi çalışma hakkında...

Erken mesai ve C.tesi çalışmasına dair Bakanlık teklifi yorumunuz?

• Katılıyorum

Kullanılan: 5 18.5%
  • Katılmıyorum

Kullanılan: 12 44.4%
  • Çalış çalış nereye kadar?

• Şu anki çalışma saatler 8-18 ideal

• Kullanılan toplam oy
    27
  • Anket kapatılmış .
Haftaiçi olacaksa bence makul sosyallik ve enerji tüketimi açısındanda iyi birşey.Cumartesi olmasına karşıyım!
Çok detaylı düşünmeye gerek yok onlar ne derse biz yapıyoruz çünkü eylemsiz vatandaşlık yapıyoruz ama şahsi olarak isyan etmekte bir numarayız!

xx

esnafla memuru kıyaslamak kadar futursuzluk olamaz peki cumartesi memur çalışacakta cumartesileri iple çeken esnaflar kimlere mal satacak bu söylevi yapan bakan ne memurun ne de esnafın halini çalışma sistemini hiç ama hiç bilmiyor demektir işte liyakatsızlık almış başını gitmişse durumu bu olur.

enerji bakanı kuyuya bir taş attı milletin kafası karıştı. zaten en iyi yaptıkları şeyde bu. ama çalışma bakanı böyle bir uygulama gündemimizde yok dedi.

destekliyorum cumartesi pazar calışma günleri olsun sadece cuma tatil olsun. ve şu yılbaşı cocuk bayramı genclik bayramı ana baba bayramı zart bayramı zurt bayramı gibi tek günlük tatilli günler kaldırılsın.

Geri
Üst Alt