Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bagaj su alıyor ??

Alihan_46

Kayıtlı Üye
f8d518ec32d495236e3cd5a0e54c808f.heic
8aed046ec6dd2fd822b532cbe0f560a5.heic

Arkadaşlar aracın stepne yuvasının içine su doluyor ama nerden su aldığını bir türlü bulamadım döşemelerin heryeri kuru ama hiçbir şekilde su tutmamış kurusa bile üzerinde leke bırakır ama yok sizin araçlarda da böyle bir durum oluştumu ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geçmiş olsun stopların oralara bakın bagaj kilit kısmına bakın oralardan oluyor genelde

Araç herhangi bir işlem görmediyse sunroof tandir. Tahliye boruları sağdan soldan hortum bağlantısıyla iniyor aşağıya. Muhtemel tikandiysa o sular yavaş yavaş yanlardan suyu vermeye baslamistir. Aşırı yağmur yagdiysa o zaman Olmuş. Bence servise gidin baksınlar. Ya da seat özel servisine. Siz yine de garanti süreci bitse bile iyi niyet garantisi adı altında servisle konuşun. Baksinlar

Araç herhangi bir işlem görmediyse sunroof tandir. Tahliye boruları sağdan soldan hortum bağlantısıyla iniyor aşağıya. Muhtemel tikandiysa o sular yavaş yavaş yanlardan suyu vermeye baslamistir. Aşırı yağmur yagdiysa o zaman Olmuş. Bence servise gidin baksınlar. Ya da seat özel servisine. Siz yine de garanti süreci bitse bile iyi niyet garantisi adı altında servisle konuşun. Baksinlar

Hocam peki sunrooftan olma durumu varsa eğer tavan yada diğer döşemelerde hiç su lekesi izi olmazmı ?

Dediginiz doğru ama tahliye hortum bağlantısını bilmek lazım. Benimki sadece ihtimal olarak sunroof tandır diye düşünüyorum. Garanti sürecini ne kadar geçti.

Yeni bitti sayılır ama dediğiniz gibi galiba tahliye hortumları arka bagaj kapağına kadar geliyormuş bakacağım bugün tavanda bir ıslaklık varsa ondandır herhalde

Bunun temizlik işlemi zormudur kendim yapabilirmiyim acaba ?

Geri
Üst Alt