Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bagaj sorunu

engindokur

Kayıtlı Üye
Arona kullanıcısıyım. Bagaj kapağı zor kapanıyor. Bildiğiniz pat küt şekilde. Bu işin kolay yolu varmıdır yada aynı sorunu yaşayan. Daha yeni araba birde 2019

ben 2 tane yeni ibiza aldım. bagaj pandizotunu sökerek kullanırım ikisinde. diyeceğim şu birini kapatirken kuş tüyü misali yavas kapatırım bavaj kapağı kapanır ve pandizot olmadığı için bagaj ışığının kapandığını görürüm ama diğer ibizanin bagajini hafif daha sert kapatırım kapandi sanıyorum bagaj ışığı yanıyor. tekrar açıp bi tık daha sert kapatıyorum kapanıyor. ben fabrikasyon bi sıkıntı olduğunu düşündüm ve uyuz olurdum. ha iki ibiza arasındaki tek farkı söyleyim bagaji zor kapanan sunroof lu.

ibizaların bagaj kapagı hafif oldugu için zor kapanıyor muhtemelen aronadada öyle olabilir

Ibizada ben de zorlaniyordum nazik olmak istiyorsun ama kapanmiyor her defasinda yeniden acip daha sert kapatmak zorunda kaliyordum. Leon da biraz daha kolay kapaniyor agirlikla alakali olmasi muhtemel, bir de pistonlar soguk havada zorlaniyor gibi yazin daha yumusak oluyor

Merhaba aynı sorun bendede vardı 2019 arona açtıktan sonra 5 saniye beklemek gerekiyor sistem kurması gerekiyormuş servis söyledi sonuç başarılı

Geri
Üst Alt