Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bagaj lambası yanmıyor

cannbykll

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar 2012 model seat ibiza 1.4 aracımın bagaj lambası yanmıyor lamba yenisi aldım fakat yine çalışmadı sokete enerji gelip gelmediğini kontrol etmedim fakat sokete enerji gelmiyor ise bagaj kilidi sivici geçirmiyor olabilir mi acaba?

Merhaba arkadaşlar 2012 model seat ibiza 1.4 aracımın bagaj lambası yanmıyor lamba yenisi aldım fakat yine çalışmadı sokete enerji gelip gelmediğini kontrol etmedim fakat sokete enerji gelmiyor ise bagaj kilidi sivici geçirmiyor olabilir mi acaba?

Normalde ışık sönmelerinde uyarı ️ işareti verir sigortası da atmış olabilir kontrol etmekte fayda var
Yada bir elektrikçiye gösterin hızlı şekilde halleder

Şöyle kullanıcı kılavuzundan baktığımda bagaj ve torpido aynı sigorta üzerinden geçiyor ve torpido araç içi ışıklar yanıyor soketi ölçtüm hiç enerji gelmiyor sivic arızalı olabilir mi?

Şöyle kullanıcı kılavuzundan baktığımda bagaj ve torpido aynı sigorta üzerinden geçiyor ve torpido araç içi ışıklar yanıyor soketi ölçtüm hiç enerji gelmiyor sivic arızalı olabilir mi?

Olabilir o kısma kadar enerji geliyor mu acaba onuda kontrol ettiniz mi hani swish e giriş enerji var ama çıkışta yok gibi

Onun için t40 alyanla döşemeyi sökmek gerekiyor zarar verir miyim daha önce sökmedim çünkü denesem mi?

Geri
Üst Alt