Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bagaj kapak logosu takılı kalıyor

Emretemizkan

Kayıtlı Üye
Selamlar herkese, dün fark ettim bagajı açarken logo takılı kalıyor sanki yayı kopmuş gibi. Nedeni/çözümü bilen var mıdır?

Herkese iyi forumlar

Selamlar herkese, dün fark ettim bagajı açarken logo takılı kalıyor sanki yayı kopmuş gibi. Nedeni/çözümü bilen var mıdır?

Herkese iyi forumlar
Yay kopmuyor hocam yayın bağlı olduğu mil pas yapıyor. Pasın sürtünmesi yayın geri döndürme gücünden fazlaolduğu için logo takılı kalıyor. bununla ilgili daha önce konu vardı detaylı yazmıştım. Elin yatkın ise bagajın plastiğini sök, logoyu tutan 3 adet sonum var onu ve elektrik soketini söküp logoyu komple çıkartın. Sonra mil ve yay mekanizmasını söküp temizleyin mile bağlı yayı sökerken foto çekin ki tekrar aynı şekilde yayı monte edin.

Geri
Üst Alt