Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bagaj açılmama sorunu

sismayy

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar bagajı açamıyorum s logosu kilitli halde kalmış gibi boşa çalışıyor kumandadan kapıları açtığımda bagaj motorundan ses geliyor fakat yine açılmıyor anahtar ile manuel açmaya çalışıyorum ama nafile bagaj kapalı kaldı. içerden nasıl açabilirim yada bagaj kaplamasını nasıl sökebilirim ?
85614347da6f9fa7f4a3af62a58d65e4.jpg
09e5086d879ddce102efcec9aa46d447.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Evet mk 2 leon da var benim torba vida veya benzeri alet le açılıyor...bunda görünmüyor o küçük ince boşluk

F8331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kaplamanın 3 adet vidası var söktüm biraz zorladım çıkmadı kırılacak gibi oldu bıraktım kaplama cıksa açılır diye düşünüyorum

Kaplamanın 3 adet vidası var söktüm biraz zorladım çıkmadı kırılacak gibi oldu bıraktım kaplama cıksa açılır diye düşünüyorum

Yakın zamanda bagaj kilidini söktürdüm vidaları sökünce o bağaj döşemesi baya zorlayın ca çıkıyor yerinden oturtmalı/tırnaklı idi...ama yinede sizinki nasıl sökülüyor aynı mantık mıdır bilinmez

An itibari ile bagaj kaplamasını üstten aralayıp elimle kilit çubuğunu çekerek bagajı açabildim. Bagaj açıldıktan sonra kaplamayı sökebildim kapalıyken sökme şansımız yok.
Kilit mekanizmasının arkasındaki hareketli parça yılların yorgunluğu ile sıkışma yapmış wd40 sıkınca eskisi gibi oldu hareketli parçaların tümüne wd40 sıktım ve işlem tamamIMG_1536.JPG

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

An itibari ile bagaj kaplamasını üstten aralayıp elimle kilit çubuğunu çekerek bagajı açabildim. Bagaj açıldıktan sonra kaplamayı sökebildim kapalıyken sökme şansımız yok.
Kilit mekanizmasının arkasındaki hareketli parça yılların yorgunluğu ile sıkışma yapmış wd40 sıkınca eskisi gibi oldu hareketli parçaların tümüne wd40 sıktım ve işlem tamamEkli dosyayı görüntüle 19235

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Hadi gözünüz aydın çözmüşsünüz sorunu

Geri
Üst Alt