Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bagaj Açılmama , Kapı kilitleri ve elektiriksel problemler.

Yigithurman

Kayıtlı Üye
Merhabalar ,
Aracımda tuhaf bir elektiriksel problem var. Bir kaç yere gösterdim beyin ile ilgili sıkıntı olduğunu söylüyorlar. Aracı bırakmamı ve soruna bakmaları gerektigi söylendi. Tam güvenemedim açıkcası sizlerin bilgilerini görüşlerini ögrenmek için bu konuyu açtım.
Sorun şöyle başladı. Öncelikle sunrooftan tıkanıklık yüzünden araç biraz içeri su almaya basladı ve aracı kullanmadıgımdan cok fazla yaptırmam uzun sürdü bu meseleyi . Araç içi biraz ıslanmış oldu. Daha sonra Kumanda ile aracı kitleme özelligini kaybettim. Sadece anahtar ile aracı açip kapatabiliyorum. Ve sadece sol ön kapı açılıyor diger kaplilari içten elle bir sefer acmam gerekiyor daha sonra dısardan kapılar açılabiliyor. Haliyle bagajımda kitli kaldı. Kesinlikle açamıyorum elektirik gitmiyor sanki. Arada sırada sağ sis farım kesinti yapıyor tekrar yanıyor. Araç içinde bulunan aracı kitleme düğmesi calısmıyor. Ama diğer tüm elektiriksel şeyler güzel bir şekilde calısıyor . Sizce ne olmuş olabilir ne yapmam gerekir fikirleriniz benim için çok önem taşıyor. Araçtan cok anlayan birisi değilim . Daha öncede sis farı yüzünden saniyeye gitmiştim . 30 liralik sigorta için beyni değiştiricez falan demişlerdi korkum o yüzden. Şimdiden cok teşekkür ederim kolay gelsin.

( araç 2011 model 1.2 tsi )

Aracın elektronik aksamına su kaçmışa benziyor. Kilit sistemine su gittiği için çalışmıyordur muhtemelen. Önce sigorta kutusundan kontrole başlayın. Kilit sisteminin sigortası hangisi ise yanmış olabilir, öncelikle onu kontrol edin. Devamında sorun çözülmezse işinin ehli bir elektrikçiden destek almakta fayda var.

Geri
Üst Alt