Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

B Sınıfı Hatcback Araç Kralını Seçelim Mi ?

B Sınıfı Hatcback Araç Kralını Seçelim Mi ?

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seat MAnyaklığına dewam TAbiki İbiza :D

Kesinlikle IBIZA :D

kendi arabam diye demiom ama süper keyifli arac:D

gönlüm polo dedi ama seat bir tutkudur dıyerek ıbıza ya oy verdım ama fiesta da hosuma giden araclardan bırısı gerısıne bakmam bıle :D:D

h.sonu polo 1.6 TDI kullandım 185/60 15 lastikten midir süspansiyondan mıdır bilmem 120 nin üzerinde direksiyonla fazla oynamaya gelmiyor, ibizaya alıştığımzdan da olabilir. Sessizlik ve konfor sınıfı için gayet iyi..

eski topraklardan; ibiza cupra/sport 1.9pd tdi..
yenilerden de; ibiza st copa 1.2cr tdi..
ikisinin de sıfırı sunulsa tabii ki 6R ibiza:cool:

edit: copa ile görselin dışında bir artı yok reference versiyonuna göre; yol bilgisayarsız arabaya hayır; civici satma nedenlerimden biri:) copa değil de zopa olmalı bu donanım:D 1.2tdi ne vwde,ne seatta olması gereken donanımla sunulmuyor.. son karar 6R sport/cupra tdi:eek:key:

h.sonu polo 1.6 TDI kullandım 185/60 15 lastikten midir süspansiyondan mıdır bilmem 120 nin üzerinde direksiyonla fazla oynamaya gelmiyor, ibizaya alıştığımzdan da olabilir. Sessizlik ve konfor sınıfı için gayet iyi..
aynı durum bende de var; başka arabaya binince, ne kadar alışırsam alışayım güvensizlik oluyor.. benim arabaya binince zıvanadan çıkıyorum sonra da:D Allah direksyon kutumuza zeval vermesinpuhaha

yeni polo çok şık duruyor ama ibiza kadar değil :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt