Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Büyük Beyaz

n hariç 3- 4 aracımda meydana geldi.
Aracıma 1 takım yazlık (ContiEcoContact 5) , 1 takım da kışlık Continental lastik aldım. Şuan kışlıklar takılı. WinterContact Ts 830 P. Henüz kar/ buz görmedik ama ıslak zeminde de kuruda da gayet başarılılar şuan. Jant koruma çıkıntıları mevcut.
o_O:(

a21131133fb58a42410f0ae44d918e6b.jpg

Uzun bir aradan sonra araçla biraz ilgilenelim dedim. Hafta sonu piyano black rüzgarlık alıp montajını yaptım. Araca spor bir hava kattı. Ben beğendim. Aynaları da piyano black kaplayınca çok güzel bir uyum olacaktır.

Sonrasında kış lastiklerini deneme fırsatım oldu. :D Gayet başarılılar. :)
Bu vesile ile 57.000 km yi de devirdik.
Yaklaşık 600 km lik Çorlu- Kartepe güzergah tüketimi. 2 saat kadar İstanbul sıkışık trafiği ve 2 km kadar adım adım dağ yolu tırmanışı var içerisinde. 6,2 lt. 1500 kg bir araca göre gayet başarılı bir tüketim değeri.

nhLWnt.jpg

nhLeXc.jpg

nhLqBs.jpg

nhL2MQ.jpg

nhLtaN.jpg

nhLF1P.jpg

Corona dan dolayı uzun süredir araçla ilgilenemedim ve forumdan da uzak kaldık. Bu süre zarfında aracımın ağır bakım, lastik değişimi, Vag-Com özellik eklemeleri ve detay temizlik işlerini yaptırdım. 59.000 km yi de devirdik.

CUJkr1.jpg

CUnAGH.jpg

CUJohI.jpg

CUndbA.jpg

CUJVEG.jpg

CUJnNS.jpg

Hayırlı olsun güle güle kullan.

Arka koltuk diz mesafesi değil sınıfının en üst sınıfın dahil rekabet düzeyinde.

Hayırlı uğurlu olsun. Tekerinize taş değmesin. İhtiyaçlar büyüdükçe makineler de büyüyor :)

Geri
Üst Alt