Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

AYDINLATMA MESAFESİ AYARI [ARIZASI]

Merhabalar

1.4 Tsi fr aracım ekranda aydınlatma MESAFESİ AYARI diye arıza veriyor ünlem çıkıyor sebebi nedir bilen varmı ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Aracın arka sol tekerin orada bir parça var ucu inçe bir parça var onu kontrol edin hasar görmüş mü diye o aracın stabilize olarak far ayarını yapıyor eğer sağlam ise servise gitmenizde fayda var

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Selamun Aleyküm, arkadaşlar konuyu hortlattım. Aynı uyarıyı bende de verdi
Nedir ne değildir bilen var mı

Farlarınız bi xenon ise ve yakın zamanda amortisör vb değişimi yaptırdıysanız ilgili yükseklik ayar parçası kırılmış olabilir.

Yapmadım fakat soğuklardan dolayı belki hasar görmüştür. O dediğiniz parçayı dışarıdan görme şansım var mı
Başıma gelmediğinden fiilen kendim bakmadım ama forumlardan edindiğim bilgiye göre sol arka tekerlek alttan bakıldığında ekli parçaya benzer plastik bir parça. Bu kırık hali. Normali birleşik olmalı.

Hh8W2s.jpg

Başıma gelmediğinden fiilen kendim bakmadım ama forumlardan edindiğim bilgiye göre sol arka tekerlek alttan bakıldığında ekli parçaya benzer plastik bir parça. Bu kırık hali. Normali birleşik olmalı.

Hh8W2s.jpg
Hocam resim silinmiş rica etsem tekrar yollarmısınız? Bende de aynı sorun var üstelik aracı çalıştırırken kontağı çevirdikten sonra çalışmıyor ilk başta zorluyor kendini öyle çalışıyor

Hocam resim silinmiş rica etsem tekrar yollarmısınız? Bende de aynı sorun var üstelik aracı çalıştırırken kontağı çevirdikten sonra çalışmıyor ilk başta zorluyor kendini öyle çalışıyor
Leon üzerindeki yerini gösteren fotoğrafı bulamadım ama, Vw grup için hemen hemen aynıdır. Çizim ve parça fotoğrafları ekli gibidir. Ek olarak parça kodları için linke de bakabilirsiniz.

fr0vt.jpg

frwYQ.jpg

fr79c.jpg

fr9ds.jpg

frdSR.jpg

Not: Resimler internetten alıntıdır.

merhabalar arkadaşlar

2019 - ARONA 1.6 dizel xcellence otomatil aracımın fulllink özelliklerini açtırmak istiyorum
servis 2000 tl gibi bir fiyat istiyor ve 15-20 gün süre veriyor. istanbul avrupa yakasında bu işi yapan
iyi biyer tavsiye edebilicek varmıdır. saygılar

Geri
Üst Alt